Skyfire Core project 4.2.0 szerver

Indította worgen, 2011 február 03, 10:55:46 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Raisen

Megnéztem nálam működik de probáld meg a weblapjukról http://www.projectskyfire.org/


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

kardosbalint

Nekem most se jó, és itt sem találom. Raisen, esetleg MSN?:)

Davidoff


worgen

#48
Linkek javítva!

- SkyFireDB 4.0.6a-Rev dowloads
- SkyFire BUG TRACKER
- SkyFireEMU 4.2.0 dowloads is elérhető

Worgen WoW Cataclysm server 4.2.0

Turmixx

#49

worgen


Worgen WoW Cataclysm server 4.2.0

FMS-Sityu

Sziasztok nekem lenne egy problémám. Nem müködik az Aukcios ház. ha bele teszek itemet eltünik meg ijeneket csinál. egyáltalán nem müködik szerintetek miért? vagy valami kis apro hiba lehet? :)

IrOn

Helló, asszem senkinél se megy, csak ha TE kijavítod :)

worgen


Worgen WoW Cataclysm server 4.2.0

NevemSenki

Ugye új Emu, új emberek, új játék. Tc alapú ahogy én megnéztem. De lenne egy kérdésem. Van esély arra hogy WG működni fog? Azért kérdezem, mert TC is valamit az alapoknál rontott el ( nem biztos de mintha úgy emlékeznék ) és így az elején lehet hogy ki tudnátok javítani, hogy azzal majd ne legyen gond. Tudom hogy ez még távoli dolog, csak érdeklődök.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

ident

#55
Idézetet írta: NevemSenki Dátum 2011 augusztus 08, 09:32:30 DÉLELŐTT
Ugye új Emu, új emberek, új játék. Tc alapú ahogy én megnéztem. De lenne egy kérdésem. Van esély arra hogy WG működni fog? Azért kérdezem, mert TC is valamit az alapoknál rontott el ( nem biztos de mintha úgy emlékeznék ) és így az elején lehet hogy ki tudnátok javítani, hogy azzal majd ne legyen gond. Tudom hogy ez még távoli dolog, csak érdeklődök.

Üdv.: Senki

Esélytelen egyelőre, hiszen WG olyan speciális hely, ami open world és quened bg egyben, egy 3.0.x-es patch után vált ilyenné és emiatt lett kivéve TC-ből is. De szerintem ott kéne kezdeni, hogy a Worgen amikor megszületik, ne alakuljon át az első combatnál, ne kapj skill pontokat (weapon, unarmed, stb.), stb. Sajna belerohan ez a project is az új dolgokba és figyelmen kívül hagyja az alapokat.

Amúgy elég jónak tűnik 1-1 irány, mint pl. hogy db-be rakták az op.code-okat.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Trophy

Nem feltétlenül felejtős WG, volt egy emu amin futott igen csak rendesen, csak a legújabb rev már el sem indul :S
https://bitbucket.org/jorda321
Kár érte, mert ez volt edig a legjobb emu amivel találkoztam, ICC fullosan ment, a Gunshipet leszámítva, sőt Ruby Sanctum is ment kb 95%osan, ami annyiban mutatkozott meg, a főbossnak hiányzott 1 spellje.
Ha valaki tud kezdeni vmit ezzel az emuval az szóljon, érdekelne egy javított változat, ami elindul :)

Bluerák

Ezek a scriptek már átvannak írva ahogy nézem.

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

jex005

Öhm, Hát Én leforgattam ezt a 4.2.0 át, Hát test vagy sem, Sajna semire nem jó, egyelöre persze.
Nem tudom hogy ezek a dolgok csak Kizárolag nálam voltak e Benne, de azért meg osztom veletek "lehet csak én voltam B*fa**sz:D"

Repülni nem Tudtam, se mountal, se GM parancsal, Még meg is tanultam mindent Trainernél.
Tele parancs, Sokszor azt csinálta hogy elkezdet tölteni azt Csuszka fel se ment "kliensben"
Sokszor volt olyasmi gondom Hogy egy idö után eltüntek az NPC-k Pl ha netán sikerült teleportálnom. Lehet Még bugos az Exe patch-er.
Hát sajna enyit tudtam ki hozni, Mivel nem volt már eröm Tovább tesztelni anyira borzazto volt számomra,
Lehetöleg Ne huroggni a kommentemért :P, ha valamit el ba**tam akkor szolni nem Hurrogni hogy nyo** stb.

Üdv JEX

ident

Idézetet írta: jex005 Dátum 2011 augusztus 30, 08:08:48 DÉLUTÁN
Öhm, Hát Én leforgattam ezt a 4.2.0 át, Hát test vagy sem, Sajna semire nem jó, egyelöre persze.
Nem tudom hogy ezek a dolgok csak Kizárolag nálam voltak e Benne, de azért meg osztom veletek "lehet csak én voltam B*fa**sz:D"

Repülni nem Tudtam, se mountal, se GM parancsal, Még meg is tanultam mindent Trainernél.
Tele parancs, Sokszor azt csinálta hogy elkezdet tölteni azt Csuszka fel se ment "kliensben"
Sokszor volt olyasmi gondom Hogy egy idö után eltüntek az NPC-k Pl ha netán sikerült teleportálnom. Lehet Még bugos az Exe patch-er.
Hát sajna enyit tudtam ki hozni, Mivel nem volt már eröm Tovább tesztelni anyira borzazto volt számomra,
Lehetöleg Ne huroggni a kommentemért :P, ha valamit el ba**tam akkor szolni nem Hurrogni hogy nyo** stb.

Üdv JEX

Nem fog senki lehurrogni, ez egyelőre ennyit tud :) 4.2 pedig eléggé megváltoztatta a dolgokat, érdemes lenne a fejlesztőknek ráállni, mert elég jó patch lett és aztán később 4.3-ra ugrani pár hónap múlva. Jelenleg a 4.2 csak annyi, hogy fel tudsz csatlakozni 4.2-e klienssel, de mivel az op. code-ok változnak, ezért nem működnek az említett dolgok javarészt, no meg nincs meg a core-ban és db-ben pár dolog, ami idővel lesz csak.

/off mi meg tegnap végre leöltük Nefariant offon :D
http://www.fhatys.hu/wp-content/gallery/fhatys/wowscrnshot_083011_230713.jpg
/off
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Powered by EzPortal