Dio-s Epic TrinityCore Repack

Indította Trelek, 2011 február 04, 05:55:17 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Trelek

Sziasztok!
Találtam egy repacket TrinityCore-ra 3.3.5 12340

2 Realms - Instant 80 PvP & Blizzlike (x3 Rates)
• All raids/dungeons scripted
• 7/12 bosses are Available in ICC. All available bosses are fully scripted.
• Working achievements
• Working vehicles
• Working Battlegrounds & Arenas
• Working Dungeon Finder
• All 3.3.5 items included
• Website included
• Server restarter included
• Easy Startup - "Startup.bat" starts both realms and the website
• All spells and talents work

Itt a letöltési link :  http://www.megaupload.com/?d=5A4GC8R3

Maps, Vmaps-ot tegyetek hozzá!

Elég jól néz ki a repack , csak én nem tudok fellépni rá :S:S Elinditom megy minden ,navicat-al csináltam accountot de mikor akarnák fellépni rá Handshaking.... és megáll a folyamat. Mi lehet a hiba??
Megköszönném ha valaki tesztelné és leirná válaszként a tapasztalatait!!!

Skyne

ha navicattal csináltad az accot, sha_pass_hash mezőbe mit írtál?

Trelek


Skyne

#3
Fuhhhh basssszus -.- újabb epicfail

Te gyerek, tudod mit jelent a hash szó? Láttál te már adatbázisban tisztán tárolt jelszót? Láttál te már wow account reg oldalt?

oda nem a jelszavad kell beírni, hanem a jelszavadból és az account nevedből generált SHA1 hash-t mégpedig php kóddal leírva így:

sha1(strtoupper($accountname).":".strtoupper($password));

tehát

FELHASZNÁLÓNÉV:JELSZÓ és ennek a stringnek kell venni az sha1 hash-ét és azt betenni oda. de ezt a google is megmondaná...

Trelek

#4
Skyne kezdő vagyok. 3-napos tapasztalatom van az egész wow szeró készitésben...
Amugyis arcemun igy kellett csinálni ,honnan tudhattam volna trinitynél hogykell, azért van ez az oldal hogy a kezdőket felvilágositsák .


Letudnád irni hogy mit csináljak?? igaz most irtad le de nemnagyon vágom .:SSSSSS lehetőleg ugy hogy egy atomkezdő is értse

Shartigan

#5
Na jó... ne várjuk meg míg skyne ismét akcióba lép, mert az végzetes lesz számodra... :D

Account name táblába írd, hogy ADMIN jelszó táblához generáltam neked egy SHA1 jelszót.
8301316d0d8448a34fa6d0c6bf1cbfa2b4a1a93a ezt a számkódot helyettesítsd be a Password táblába...

Továbbá a bejelentkezési adataid:
felhasználónév: admin
jelszó: admin

Moderation:
Dual post (egymás utáni többszöri hozzászólás) elkerülése érdekében legközelebb használd a módosítás gombot. :)


HTML::CSS, SQL, SHELL Programmer/Scripter, PHP Programmer, PERL Programmer
IRC Projects: Narancs(Perl) & Moldor(C#)

Trelek

#6
Kösz!


Edit:
Megcsináltam az accot , felmentem a szeróra csak nem gm vagyok rajta hanem sima player.. Most lehet hogy még1 lowságot kérdek, de azt hogy kell beálitani? :-\

((Módosítás gomb))

Skyne

account táblába az accodhoz tartozó id-t megnézed, account_access táblába beszúrsz egy új sort id-hez az előbb megnézett id, gm_level-hez 4, realmid -1

Markov

Én kipróbálom.. ha valami nem megy írok.. remélem válaszoltok..:) Amúgy ehhez a repack-hoz melyik portokat kell kinyitni?

$0undX

ha csak te játszol rajta akkor semmit ha más is akkor 3724 és 8085 alapesetben, ha nem módosítod a portokat, ha igen akkor annak megfelelően

Markov

Rendben, köszi. És akkor ebbe a repack-ba db-vel mit kell csinálni? Elindítani a Server mappában lévő MySQL.bat fájlt ami magától megcsinálja vagy mi? Vagy külön szedjem le a 3.3.5-höz tartozó realmd, characters, world db-ket és illesszem be Navicat-ba?

iCore

Idézetet írta: Markov Dátum 2011 február 14, 07:13:37 DÉLUTÁN
Rendben, köszi. És akkor ebbe a repack-ba db-vel mit kell csinálni? Elindítani a Server mappában lévő MySQL.bat fájlt ami magától megcsinálja vagy mi? Vagy külön szedjem le a 3.3.5-höz tartozó realmd, characters, world db-ket és illesszem be Navicat-ba?

A repack-ek arról híresek hogy 2 kattintásból készvan és játszasz , sosem volt nagy munka.
by tauri :)SD2: ToC:  a shamanok nem dobálgatják a totemjeiket, csak ha nincs

Markov

értem köszi a választ, de kapok egy hibaüzit a MySQL.bat indításakor. (5.1 mysql fent van) Háttérbe csak egy chrome fut.



tunnr

2 mysql nem nagyon fér meg egymás mellett:)

Markov

#14
m

Powered by EzPortal