Legális / Illegális?

Indította Kerge, 2011 február 07, 07:34:00 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

LuXXoR

kagebunshin: Jó de szerintem pont a wow nem az a játék amit  10nap alatt meglehet ismerni és kilehet próbálni Mert ugye eredetin 10nap alatt felhúzni egy karit és kipróbálni a játékot úgy rendesen nem igazán lehet ellenben pl a counter-strike 1.6 al....(Ez az én saját véleményen)

Lackó

Idézetet írta: LuXXoR Dátum 2011 február 07, 10:24:58 DÉLUTÁN
XeRoX: De nem Pistikének akinek van egy szervere ahol 5 en játszanak hanem pl a Ta... ahol nem 5 ember játszik de nem is 500 hanem lényegesen több...És inkább akkor voltak ilyen ügyek amikor a szerverek elszálltak és annyit kerestek a szerverrel ami a blizz-nek már nem tetszett
Bocsi hogy annyira picit régen volt, de ezt azért kiejtem:

Régebben haverom mondta akinek a haverja régen Taurin GM volt úgy hívják hogy vmi Robika, és azt mondta, hogy azért nem záratja be Blizz a Taurit mert eredetihez hasonló, vagy valami ilyesmit.

Reconka

Idézetet írta: Lackó Dátum 2011 április 23, 10:22:25 DÉLUTÁN
Idézetet írta: LuXXoR Dátum 2011 február 07, 10:24:58 DÉLUTÁN
XeRoX: De nem Pistikének akinek van egy szervere ahol 5 en játszanak hanem pl a Ta... ahol nem 5 ember játszik de nem is 500 hanem lényegesen több...És inkább akkor voltak ilyen ügyek amikor a szerverek elszálltak és annyit kerestek a szerverrel ami a blizz-nek már nem tetszett
Bocsi hogy annyira picit régen volt, de ezt azért kiejtem:

Régebben haverom mondta akinek a haverja régen Taurin GM volt úgy hívják hogy vmi Robika, és azt mondta, hogy azért nem záratja be Blizz a Taurit mert eredetihez hasonló, vagy valami ilyesmit.

haverom haverjanak a haverja, akinek volt egy ismerose, de nem o mondta, hanem annak tesojanak iskolatarsanak  tanarja  mondta...

ez varosi legenda,  egy bizonyos jatekosszamnal elojonnek ezek a legendak, wowozasom  kozbe rengeteg ilyennel talalkoztam.

Blizz a legelejen szurta el, most mar csak a nagyobb tuzeket "oltja" ,   lasd Starcraft-ot..  a  battlenetes  emus keszitok eltuntek (lehet megfeneyegettek perrel, esetleg  ajanlottak penzt, vagy jobb munkat).
Ugyanezt csinalta a legelejen  blizz a wownal, de valahogy kicsuszott a kezebol a dolog, most mar csak a nagy szerereket bunteti kokemenyen.

Az egesz full illegalis,  aki meg azt mondja, hogy legalis, akkor nezze meg  ezt
http://www.playdota.com/forums/291344/wowscape-sued-blizzard-89-million-dollars/
http://www.rfcexpress.com/lawsuits/copyright-lawsuits/california-central-district-court/51340/blizzard-entertainment-inc-v-alyson-reeves-dba-scapegaming/summary/

hodobaj


A Blizzard, leszarja a dolgot neki nem éri meg a Tört szerverek után hajtó vadászatot folytatni, ha csak 1db e-mail kell küldeni esetek 50%-ban tuti elég lenne arra se fognak beállítani egy embert, másnap meg úgyis újra nyitna három másik szerver. Ilyen macska egér játék csak rontaná a Blizzard hírnevét.
Pereskedni pedig végkép nem éri meg, a per költséget nem tudnák egy élet alatt vissza szerezni és nem indíthatnak egyszerre több ezer pert.

A Molten WoW-ot sem fogják majd soha perre, Orosz  vs. USA  per elég valószínűtlen, hogy eredményesen zárulna a Blizzard javára.

A Scape Gaming megszívta, 3.000.000$-t tettek zsebre Custom Item-ek eladásából ami azért már szemet szúrt.

Marad az, hogy itt-ott kibasznak az EMU és Hack fejlesztőkkel, és a jövőben nem hagyják egyik játékukkal sem, hogy hasonló történjen.

Powered by EzPortal