Mysql

Indította nagyattila, 2012 április 04, 08:35:15 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

nagyattila

Hello, nem tudok r

Devis

vmilyen kommunikációs program mehet (skype, msn stb) és amiatt nem tudja megcsinálni. töröld le a mysql, indítsd újra a gépet kapcsolj ki mindent és próbáld meg újra felrakni
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

nagyattila

Megvolt, és még mindig ugyanezt írja :S

zsooca24

Sztem meg a port forvaldolásod nem jó.

a 192.168.0.1 nem véletlenül a routered ip-je?
Neked a gépeden kell portot nyitni. Lehet kicsit értelmetlennek tünik . Szemléltetem:

Router  ip nálam: 192.168.1.1
Szerver ip: 192.168.1.150
Másik gép ip: 192.168.1.100
harmadik gép: 192.168.1.104

Nekem a szerver gépen van a mysql, tehát a forvardban így kell kinéznie.
Az én esetemben:
192.168.1.150:3306

startport-endport az ugye a 3306 ahogy neked is van és az iphez a géped ipjét írd.
Idéz
Az álltalad beküldött képen szemléltettem.





nagyattila

Köszi, sokat segítettél :D

Devis

akkor most én is kérdezek, úgyis reégen tettem már :D
ez mi? :D
Idéz2012-04-05 10:15:34 ERROR: DatabasePool world2 NOT opened. There were errors opening the MySQL connections. Check your SQLDriverLogFile for specific errors.
2012-04-05 10:15:34 ERROR: Cannot connect to world database 127.0.0.1;3306;root;körte;world2
minden jól van beállítva, conf fájlban és a db-ben is minden rendben.
1 vmit nem csináltam meg, az pedig az h az updatek nincsenek betolva, bár kétlem h ez lenne a baja
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

nagyattila

Tippelni merek csak, szerintem az a baj, hogy a PW-t nem fogadja el, mivel nem angol ABC-ből van az "ö" betű. Próbálj meg más PW-t adni, amibe nincs ékezet, pl: korte. :)

De ez csak tipp, nem tudom fog-e működni.

Devis

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Rocsorayen

skype kikapcsolva?
portok engedve vannak?

Devis

#9
skype off.
na lehet h port lesz.
UP.: nem, nem az a baja.

de elég vicces h az auth simán elindul, és még írja is h a databasepoolt kinyitotta, amit a worldnek nem sikerült elméletben.

bár a 2 warningot se értem.

legfrissebb mysql-em van 64 bit
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Rocsorayen

a kliens és a szerver verziószáma nem egyezik.

zsooca24

Idézetet írta: Devis Dátum 2012 április 05, 10:47:17 DÉLELŐTT
akkor most én is kérdezek, úgyis reégen tettem már :D
ez mi? :D
Idéz2012-04-05 10:15:34 ERROR: DatabasePool world2 NOT opened. There were errors opening the MySQL connections. Check your SQLDriverLogFile for specific errors.
2012-04-05 10:15:34 ERROR: Cannot connect to world database 127.0.0.1;3306;root;körte;world2
minden jól van beállítva, conf fájlban és a db-ben is minden rendben.
1 vmit nem csináltam meg, az pedig az h az updatek nincsenek betolva, bár kétlem h ez lenne a baja

Nekem sm eggyzik mégis megy a win7s gépen.

Update-elni kell a world adatbázist!

Devis

#12
féltem h ezt mondod :D köszi akkor rászánok egy délutánt
UP: tényleg csak updatelni kellett, köszi a segítséget
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

zsooca24

Idézetet írta: Devis Dátum 2012 április 05, 02:39:26 DÉLUTÁN
féltem h ezt mondod :D köszi akkor rászánok egy délutánt
UP: tényleg csak updatelni kellett, köszi a segítséget

Örülök hogy segíthettem, viszont az updatelésről 1 gondolat.
Nem kell egyesével csinálni. folytatása ha beindítom a másik gépem..... kb-10-15 perc

Powered by EzPortal