3.3.5.a Repack Server Gyorsan One-Klikk

Indította iCore, 2011 február 14, 10:30:55 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

$0undX


noght

Modnjuk az mlég érdekes, ha elinditom a relamd.exe,t akkor fel tudnak csatlakozni aza cc készítő oldalra, de a játéknál ott megáll... neméééértem.

$0undX


noght

router nincs, tűzfalpedig a sima avg fűzfal, + wndows tűzfal. A win tűzfal ki van lőve.

vanegy olyan érzésem, h AVg lesz a hibás :D

DeTrOiT

Ajánlom hogy repackot ne nagyon használjatok mert sok hibája van, viszont ezt már jósokan elmondták rajtam kívül :)

Rewire

DLL hiba keret rendszer miatt szokott lenni framework 3.5 alatt régen xp t használtam annál szokott ilyen jelentkezni ha nem engedte frissíteni :D

imprenza

Sziasztok :D
nekem az lenne a gondom hogy feltettem a szervert ahogyle van irva.. csináltam accot gm level minden. áttirtam realmot db-ben a No-ip.s cimre amit csináltam. de mikor mennék fel ki irja h Connecting és annyi TP linkes routerem van port Forwardingot csinááltam 3724+még 2n amit találtam neten.

valaki ha tud valamit mondani plz segitsen :D

Markionni

#22
Szerintem először nézd meg, hogy local ip-d en megy-e. Azaz 127.0.0.1-en. Ha így felenged a szerverre, akkor nézd át mert, valamit elírhattál. Ha nem engedd fel akkor majd irj, és kivizsgáljuk mi lehet a hiba. (de javaslom nézz körül a topicokban, mert néhány embernek már volt ilyen gondja)





(ja igen sorry, 127.0.0.1 a localhost, javítva kösz)

AximCore

Idézetet írta: Markionni Dátum 2011 május 05, 07:45:39 DÉLUTÁN
Szerintem először nézd meg, hogy local ip-d en megy-e. Azaz 192.168.1.1-en. Ha így felenged a szerverre, akkor nézd át mert, valamit elírhattál. Ha nem engedd fel akkor majd irj, és kivizsgáljuk mi lehet a hiba. (de javaslom nézz körül a topicokban, mert néhány embernek már volt ilyen gondja)

http://hu.wikipedia.org/wiki/Localhost
"Tanítani lehet az ostobát, de gondolkodásra bírni nem."
A Talmud

Windows Firewall
http://devopsreactions.tumblr.com/

Why use Windows, if you have open doors... to Linux

oopper

ezzel lehet azt hogy php felületen legyen ne pedig sql navicatal nyisam meg?

iCore

#25
ut
by tauri :)SD2: ToC:  a shamanok nem dobálgatják a totemjeiket, csak ha nincs

Raisen

#26
Csak annyi hogy a dns címet kell belőni és jó lesz de elötte regelni kell http://www.no-ip.com/ oldalon.

CMD t megnyitod be írod parancsnak ipconfig kikeresed alapértelmezett átjárot feljegyzed valahova internet böngészödbe beírod elvileg routered felh nevet jelszavat kér alap értelmezett root root vagy admin admin vagy thome esetén 3play 3play kinyitod a portokat és dns címet kitöltöd no-ip s re ha oda regeltél Configuration

Ez nálam így néz ki         
Use DynDNS:   Yes
Internet Service:   Internet
Username:   shadowdance@indamail.hu
Password:   ********
IP address:   itt a saját ip d lesz
Dynamic DNS service:   No-IP
Hostname:   raisen.no-ip.info (Update successful)

De minden routernál más nekem no ips verzióba vált be + port forwardolásnál tcp és udp közösre hozd létre.

Protocol   Port Range   Translate To ...   Trigger Protocol   Trigger Port   



TCP   3306 - 3306   3306 - 3306   -   -


UDP   3306 - 3306   3306 - 3306   -   -


Protocol   Port Range   Translate To ...   Trigger Protocol   Trigger Port   



TCP   3724 - 3724   3724 - 3724   -   -


UDP   3724 - 3724   3724 - 3724   -   -


Protocol   Port Range   Translate To ...   Trigger Protocol   Trigger Port   



TCP   80 - 80   80 - 80   -   -


UDP   80 - 80   80 - 80   -   -

Protocol   Port Range   Translate To ...   Trigger Protocol   Trigger Port   



TCP   8085 - 8085   8085 - 8085   -   -


UDP   8085 - 8085   8085 - 8085   -   -

Nekem ezek vannak forwardolva tökéletesen megy a szerver és a phpmyadmin honlap elérés. Még annyit hozzá fűzök hagyjátok mysql meg külömböző adatbázis kezelök letöltését szedjétek le Xmappot külön felülete van ahol tudod indítani mysql szervert apachet akár ftp amik aktiválva vannak nagyon egyszerü a kezelése annyi hogy felrakod 127.0.0.1 es címen kitöltöd hogy mi legyen jelszó felh név root lesz belépsz xmapp ba htdocs mappába leszedsz egy phpmyadmint ha kész vagy ahogy írtam 1x no-ip re regelt címedet már el éri mindenki  pl raisen.no-ip.info/pma az lesz a no-ip s címed utánn ami neveket adsz a mappáknak amibe berakod a dolgokat pl acc reget acc néven másolod be raisen.no-ip.info/acc lessz 1 óra után már pron fogod vágni ha nem is értettél eddig az ilyenhez :)Az adatbázist phpmyadminon keresztül tudod felrakni ahogy írtam htdocs mappába berakod címed.no-ip.info/ami nevet adtál mappának  kijön egy bejelentkezö felület oda azt írod root és amit 127.0.0.1 nél megadtál xmapp telepítés után jelszavat alúlra és készen is lennénk :)


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

oopper

nekem nincs rooterem ugyhogy ebből nemtudtam meg semmit xD

Raisen

Akkor http://www.ip-adress.com/ megnézed az ip-d benyitod az adatbázis kezelöt auth ba belelépsz realmlist átírod amit leolvastál mented újra inditod mysqlt szervert wowba is átírod arra a realmlistet játszól és örülsz :D


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

siralom23

Üdv!
Kicsit új vagyok még ebben, de az lenne a problémám, hogy megcsináltam a szervert lovalhost-tal meg hamachi-s ip-vel meg lanban is tökéletesen működik, azonban ha netre próbálom megcsinálni egyszerűen mindig elakad a "handshaking"-nél amikor be akarok lépni a szerverre. Mindent úgy csináltam meg ahogy itt leírtatok a realmlist.wtf-ben és az adatbázisban jó címet írtam be, valszeg működik is jól a no-ip-s host, csak valamiér handshaking-nél sosem jutok tovább. Port forwardingba a következő 3 port van megnyitva (és átírányítva az én gépem ip-jére): 3724, 8085, 80, 3306 any-re van állítva, ip adress-be a saját számítógépen ip-címe van beírva, egyébként azzal az ip-címmel is megy a szerver, csak valamiért se a no-ip-s hostommal, se ha egyszerűen a routerem külső ip-jét írom be nem megy, elakad handshakingnél. Nem tudom mi lehet a hiba, ha valaki tudna segíteni megköszönném.

Powered by EzPortal