Első PHP-s oldalam értékeljétek!

Indította .TouCH, 2011 február 15, 09:41:54 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

.TouCH

Sziasztok a minap elkészültem életem első PHP-s oldalával, a design és minden más teljes mértékben az én kezem szüleménye! (Az oldal témáját nem nézni!)

Értékelést kérek!  :D

http://www.ultimatebrotherhood.clans.hu
Tanulj egész nap, játssz egész este!

Action

Teljes mértékben meg lehetsz elégedve magaddal : )
Az oldal átlátható, itt ott én a szövegek színén változtatnék (főleg a szürkét nem lehet elolvasni).
A Header talán picit túl magas, felesleges ekkora fejlécet beszúrni, hisz semmi tényleges funkciót nem képvisel.

A menü betűstílusán változtatnék még.:)
De amúgy tényleg jó:)
A WORD elszáll, az írás megmarad.

.TouCH

Köszönöm szépen! A tanácsokat megfogadom, a dicséretet meg elfogadom :D

.TouCH
Tanulj egész nap, játssz egész este!

Tudvari

azt mondtad hogy a témával ne törődjek,de jó az oldal a témát leszámítva: én valahogy elkülönítettem volna a menüt :D de nagyon szép az oldal

Techweb

Kifejezetted ügyes munka.
Nekem csak a footer szúrt szemet talán kicsit nagy de még az is belefér.

Grat.

XeRoX

#5
Sz

Aucor

#6
nem rossz az oldal, de azért szemet szúr a menü... el lehetett volna különíteni... na meg nem jön be nekem  a vista háttérkép mindenhol...

OFF:

Idézetet írta: TouCH Dátum 2011 február 15, 09:41:54 DÉLUTÁN
(Az oldal témáját nem nézni!)

Miértne? Az oldal témája is beleszámít az összképbe. Amúgy a Jedi Academy az már olyan uncsi...

.TouCH

Köszönöm szépen mindenkinek! Hát lehet lecserélem ezt a vistás hátteret de nem tudtam mit kitalálni és szerintem nem rossz. Ja igen Xerox azt majd átjavítom  :D
Tanulj egész nap, játssz egész este!

.TouCH

A témáját azért ne nézzétek mert nem igazán ide való  :D Mivel ez egy WoW Szerverekkel foglalkozó fórum többek között azért  :D
Tanulj egész nap, játssz egész este!

wandermaster

Idézetet írta: .TouCH Dátum 2011 február 15, 09:41:54 DÉLUTÁN
Sziasztok a minap elkészültem életem első PHP-s oldalával, a design és minden más teljes mértékben az én kezem szüleménye! (Az oldal témáját nem nézni!)

Értékelést kérek!  :D

http://www.ultimatebrotherhood.clans.hu

első oldanak tuti jó :D én nemrétek hozzá de egyszerű és mégsem gyusztustalan , szóval adja!

.TouCH

Az oldalt frissítettem wandermaster már az újat látta, de aki még nem az nézze meg!:P
Tanulj egész nap, játssz egész este!

Powered by EzPortal