Cinfig beállitások amik hasznosak!

Indította paladin, 2011 február 19, 06:42:45 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

LuXXoR

5hozzászólás egymás után -.-" Használd már a módosítás gombot -.-"

tunnr


LuXXoR

Már csak azt remélem  hogy nem akar public szerver csinálni :$ :D

Jah és 5. ne kérdezz baromságot olvasd végig a config fájlt fordísd le magadnak ott lesz benne minden hidd el :)

3. legalább 2x ellett mondva hogy hol van ha még így sem megy google és előbb keress utána keress ha nem találod keress ha még így sem akkor keress és utána kérdezz

Neked kérlek szépen a worldserver.conf kell

paladin

#18
K

XeRoX


LuXXoR

Szerver restart volt? Mert ha nem akkor az a gond ha pedig volt akkor nyomj még egyet ha akkor se jó akkor nem tudom

XeRoX

A legjobb, ha csinálsz egy player karit beírod, hogy .command vagy .commands és kiadja az összeset ha kiírja a save-t is akkor kipróbálod, ha működik örülsz magadnak, ha nem űlödik játszd el gyuri gellert és mond Múúúkodj!!!

paladin

#22
Toltam restartot.
Bel?tem elm

XeRoX

#23
Na v

paladin

Várok én, de már ne haragudj, meg de ha gm lvl 0-án van akkor az már nem gm, hanem palyer és akkor persze, hogy ki irja a WHo list .

XeRoX

hát, akkor player legyen gm lvl1 a vip legyen gm lvl 2 és mindenki happy csak a parancsokat kell átállítani.. ami gm lvl 1 en van legyen kettőn azt cs

paladin

Akkor meg a Playereket nem lehet látni who listen XD
Amúgy barátnak fellehet venni a gm et, odáig eljutottam.... A mentés re kéne valami megoldás.. Logogut ment, de ha restart előtt a player nem logoutol, akkor elveszti amit eddig csinált... Erre kéne valami megoldás.

Devis

Idézetet írta: XeRoX Dátum 2011 február 20, 04:23:24 DÉLUTÁN
Azt, hogy palyerek tudjanak .save parancsal menteni, be kell menned a World adatbázisodba, ott command, és kikeresed a .save parancsot, ott lesz egy olyan mező, hogy security azt írd át 0-ára. Nyomj egy szerver restartot, és máris tudják használni a playerek a .save parancsot!
Idézetet írta: paladin Dátum 2011 február 20, 03:50:52 DÉLUTÁN
Ezek miért igy vannak? Melyik az a config amit átkell irni, csak me van mikor nem azt irom át amit kéne...
Melyik az igazi config amibe átirva elfogadja a dolgokat...
Ftp-n ezeket mutatja:
-worldserver conf
-worldserver.conf.dist
-authserver conf
-authserver.conf.dist
a conf.dist fájlokad hagyd békén! Neked csak a sima .conf fájlok kellenek!
Idézetet írta: paladin Dátum 2011 február 20, 03:46:48 DÉLUTÁN
5.Esetleg még: Hol lehet belőni, hogy az aréna pontosztás mikor legyen?
http://infobarkacs.hu/index.php/topic,4940.msg62092.html#msg62092
Ne csak kérdezz keress is, de ezen a linken el tudsz indulni!

megyjegyezném hogy a "worldserver.conf.dist" a dist-et lekell törölni, és akkor az kell neked
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

XeRoX

Nem kell letörölni. Nekem mindkét szerveremnél megvan, és nincs baj, nem zavarja, se semmi, jól jön ha nincs biztonsági mentésed, és letörölted a .conf filet, akkor arról letörlöd a .dist-et és kész

Devis

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Powered by EzPortal