Cinfig beállitások amik hasznosak!

Indította paladin, 2011 február 19, 06:42:45 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

paladin

#30
Akkor

XeRoX

igen elég a nulla... és a conf.dist file nem igazán biztonsági mentés, de azokat hagyd békében!

paladin

Minden ami config itt a heje, tehát:
Configban hol tudnám beálítani azt, hogy legyen kikapcsolva a pvp off?(már mint mindig őlhesse egymás a 2 fakt, és ne keljen arra várni hogy egyik fél mikor kapcsolja be a pvp-on.t

Devis

kezdünk átmenni már a nagyon kezdő kérdésekbe... azt ingame kell, bal felső sarokban jobb katt a "fejedre" pvp dif.->pvp off
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

XeRoX

De ő azt szeretné tudni, hogy ne tudjanak pvp on-olni! Ergo folyamatos a PvP. Szerintem itt:
SERVER SETTINGS
#
#    GameType
#        Description: Server realm type.
#        Default:     0  - (NORMAL)
#                     1  - (PVP)
#                     4  - (NORMAL)
#                     6  - (RP)
#                     8  - (RPPVP)
#                     16 - (FFA_PVP, Free for all pvp mode like arena PvP in all zones except rest
#                          activated places and sanctuaries)

GameType = 16

paladin


XeRoX

Én nem próbáltam, mivel blizzike szervert csinálok, ezért a kis szintű playerek miatt elengedhetetlen a pvp off.

paladin

#37
Igazad van, az

XeRoX

Nah nekem kellene most megint help. xD
A Death.SicknessLevel-t beállítottam, hogy ne adjon scikness-t, tehát jelenleg így van a configba:
Death.SicknessLevel = -
De mégis ad sciknest. Mi a baja? ;D

kagebunshin


#         Default:    11               - (Enabled, See Example)
#         MaxPlayerLevel+1       - (Disabled)

Nem próbáltam ki, de gondolom ez azt jelenti, hogy az elérhető szint+1-el lehet kikapcsolni. Tehát 81-el.
"-Egy dolgot viszont elárulhatnál nekem. Ki találta ki, hogy a fák őreinek erejével szálljatok szembe velem, mert nem te ugye? Te nem tudtad!
-Nem... de azért vagyunk többen, hogy valaki tudja."

XeRoX

Oh kösz. Már elolvastam ezeket mindíg elolvasom a configba. Végül is rájöttem, hogy 81-re kell teni, csak elfelejtettem megírni. De azért köszi. ;D ;)

Powered by EzPortal