AUTO BROADCAST

Indította Mazsii, 2011 február 28, 08:56:27 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Mazsii

Sziasztok hogy tudom beállítani az auto broadcast-ot. Gyorsan Tömören írja le valaki. Remélem nem igényel annyira profizmust. És ha lehet akkor ne szakmai nyelven írjátok hanem úgy hogy megértse 1 kezdő is. Köszi

Gunner

#1
Hy.
A worldserver.conf fájlban megkeresed ezt a részt:

# AUTO BROADCAST
#
#    AutoBroadcast.On
#        Enable auto broadcast
#        Default: 0 - off
#                 1 - on
#
#    AutoBroadcast.Center
#        Display method
#        Default: 0 - announce
#                 1 - notify
#                 2 - both
#
#    AutoBroadcast.Timer
#        Timer for auto broadcast (in milliseconds)
#
###############################################################################

AutoBroadcast.On = 0
AutoBroadcast.Center = 0
AutoBroadcast.Timer = 60000

Beálítod és az adatbázisban megkeresed AUTOBROADCAST táblát és megadod hogy milyen szöveget írjon ki stb..nagyából ennyi bár már nem nagyon emlékszek rá szóval nem biztos hogy így van..xD

Devis

hát igaz már leírták de már mind1 mert pont most copyztam a 2  topical lejebb lévőből ^^

Config fájlban megkeresed ezt a részt:
Idéz##############################################################################
# AUTO BROADCAST
#
#    AutoBroadcast.On
#        Enable auto broadcast
#        Default: 0 - off
#                 1 - on
#
#    AutoBroadcast.Center
#        Display method
#        Default: 0 - announce
#                 1 - notify
#                 2 - both
#
#    AutoBroadcast.Timer
#        Timer for auto broadcast (in milliseconds)
#
###############################################################################

AutoBroadcast.On = 1
AutoBroadcast.Center = 0
AutoBroadcast.Timer = 1500000

###############################################################################

Itt tudod beállítani hogy belegyen-e kapcsolva, hol jelenjen meg és hogy hogy, és milyen időközönként.
Ha beállítottad neked megfelelően, akkor bemész db-ben ott pedig world->autobroadcast(asszem így kell írni). Ott beillesztesz egy újat (tegyük fel az id-je 1). Beírod h mit szeretnél megjeleníteni (szöveg). Ha megint szeretnél egy újat berakni akkor annak már az idjének 2-nek kell lennie. Remélem érthető volt :)
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Kerge

Boccs hogy "értelmetlent" írok, de nem erre van a "Kérdések és Válaszok" topic?



XMas WoW DEV

XeRoX

De pontosan erre, ráadásul valamelyik nap találtam egy leírást az AUTO BROADCAST-ról. (Felül Keresés)

LuXXoR

XeRoX: Igazad van mert én beírtam a téma nevét és egyből kihozta csak ugye a lustasg...

molnar2296

#6
Am

hope

Itt tudod beállítani hogy belegyen-e kapcsolva, hol jelenjen meg és hogy hogy, és milyen időközönként.
Ha beállítottad neked megfelelően, akkor bemész db-ben ott pedig world->autobroadcast(asszem így kell írni). Ott beillesztesz egy újat (tegyük fel az id-je 1). Beírod h mit szeretnél megjeleníteni (szöveg). Ha megint szeretnél egy újat berakni akkor annak már az idjének 2-nek kell lennie. Remélem érthető volt

nekem ez megy, de arra lennék kíváncsi, hogy mi van, akkor ha 10 percre állítom a kiírást és 2 ID-m van?
Akkor egy időben írja ki a 2 üzenetet? Ami nem lenne túl jó, mivel beteríti a chat részt.
Hogy kell beállítani, hogy ne egy időközönként mutassa ki a szövegeket?
pl. 10. percben xy szöveg
15. percben xy2 szöveg
20. percben xy3 szöveg
és utána ismétlődik előröl...

Markionni

Nekem alapba 10 percenként ment végig a szövegeken ahány volt, mikor végig ért kezdte előről...

Powered by EzPortal