Pinnacle Studio 12 Ultimate

Indította .TouCH, 2011 március 10, 08:36:54 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

.TouCH

Sziasztok! A segítségeteket kérném, hogy mit csináljak. A mai nap folyamán felraktam a Pinnacle Studio 12 Ultimate nevű videóvágó programot, és amikor indítanám el, ezt a hibaüzenetet kapom:

http://kepfeltoltes.hu/110310/118878881n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png

Amint írja rámegyek az "Eszközök/Check 3D Server" menüpontra végigcsinálja, és ott is kiír valamit, de ahova az adatok jönnének ott meg none van meg failed meg ilyenek...

Ha a driverekkel lenne baja akkor semmi sincs mert frissítettem az összeset és úgy indítottam el.

Ha valaki tudja, hogy mi lehet a gond vagy, hogy hogyan lehet ezt megoldani azt megkérem, hogy írja le!
Köszönöm!

.TouCH
Tanulj egész nap, játssz egész este!

caesarwow

...
Ott van szépen leírva a hibában ráadásul MAGYARUL.

.TouCH

Ez most komoly? Tényleg ilyen hülyének nézel?-.-

Idézetet írta: .TouCH Dátum 2011 március 10, 08:36:54 DÉLUTÁN
Sziasztok! A segítségeteket kérném, hogy mit csináljak. A mai nap folyamán felraktam a Pinnacle Studio 12 Ultimate nevű videóvágó programot, és amikor indítanám el, ezt a hibaüzenetet kapom:

http://kepfeltoltes.hu/110310/118878881n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png

Amint írja rámegyek az "Eszközök/Check 3D Server" menüpontra végigcsinálja, és ott is kiír valamit, de ahova az adatok jönnének ott meg none van meg failed meg ilyenek...

Ha a driverekkel lenne baja akkor semmi sincs mert frissítettem az összeset és úgy indítottam el.

Ha valaki tudja, hogy mi lehet a gond vagy, hogy hogyan lehet ezt megoldani azt megkérem, hogy írja le!
Köszönöm!

.TouCH

"Amint írja rámegyek az "Eszközök/Check 3D Server" menüpontra végigcsinálja, és ott is kiír valamit, de ahova az adatok jönnének ott meg none van meg failed meg ilyenek..."

-.-
Először olvass utána okoskodj. Ha meg nem tudsz a segítségemre lenni akkormeg ne is írj...
Tanulj egész nap, játssz egész este!

Raisen

#3
Jobbik verzió:Szerintem frissítsed a videó kártyád driverét + Directx-et ha nem jó még van 1 esélyed hogy a progi nem jó próbáld meg máshonnan leszedni............Rosszabbik verzió : Nem kompatibilis videó kártyáddal "Lehet régi" :S


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Powered by EzPortal