WoWemuf letöltések

Indította Dusi124, 2011 március 20, 05:57:45 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Dusi124

Amikor nyílik egy új topic, és van benne egy letöltési link, szinte biztos, hogy valamelyik ingyenes fájlmegosztó oldal linkjét látjuk. Ezzel nincs baj, azzalmár inkább, hogy az ilyen oldalakról való letöltésre várni kell, és miután elindítottuk a letöltést, akkor csak alacsony sebességen tölt le a cucc, ráadásul van, hogy utána x ideig nem tudunk letölteni onnan.

Ez engem már annyira idegesít, hogy most megpróbálok tenni ellene. Szerintem kéne egy olyan fájlmegosztó, ahova minden wowemuf-os cumót fel tudunk rakni,és aki le akarja tölteni, annak nem kell várnia, maximális sebességen tud letölteni, stb.

Ha támogatjátok az ötletet, akkor én szívesen adnám a gépemet erre a feladatra, oda majd lehetne töltögetni a cucokat, csak akkor ki kéne találni, hogy milyen módon.

Digi

Hali :)
Én jó ötletnek tartom. Megvan a megfelelő tudásom is hozzá, ha gondolod beszéljük meg :)

ToMa3757

Huntit kellene megkeresni hogy irányítsa a download.wowemuf.org ot oda ahol a fájlmegosztó lenne, oda meg feldobsz simán egy egyszerű fálj fel/letöltőt ás megvan oldva :D vagy svnre mindent :D

Digi

Már megbeszéltem dusival, és írtam egy teljes felhasználó kezelő és admin rendszert fájlkezelővel, már csak huntival kell beszélni és gyakorlatilag használható.
Digi

Raisen



▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Powered by EzPortal