The frozen throne

Indította Raisen, 2011 április 21, 02:11:46 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Raisen

Egy olyan kérdésem lenne igazából nem tudom eldönteni script hiba vagy adatbázis mert eléggé furcsa :) Amikor minden boss icecrowncitadel be le van ölve mennék lk hoz és ahogy beportol egyszerüen lehetetlen mozogni nem fagy ki a game csak szaggatva tudsz körbe forogni viszont előre hátra nem lehet menni kordináták szerint előrébb rakom magam lk t lehet ölni van loot de nem lehet mozogni ahogy írtam és nem tudom mi lehet a probléma vagy egyántalán mit keressek ebbe kérném a segítségetek ,hogy nincs-e ötletetek ? Válaszokat előre is köszönöm.


Ha nem sikerül össze hozni icc be átmegyek a texten és valahol megépítem frozen thronet újra mást nem tudok :S


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Bluerák

Nem tudom hányas verziót használsz, de ez a frozen throne már egy éve lerágott csont...

Koordináták:

631
-2122.0388
499.9982
1040.8600

Ha meg nem tudsz mozogni régi a verziód, nézd meg miben más az újabb(LOL) és rakd át ami változott...
ICC-t már kiveséztük és mindenki kapott választ mindenre akár itt akár más fórumon, keresgélj.

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

Raisen

#2
Legújabb verzióm van ami trinitycore.org on van és adatbázis is :S pont hogy a régi verziókba működött az újakba meg nem :( Amúgy amiket írtál coordinate t ide visz


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Devis

ha a régiekben jó de az újba nem cseréld ki a scripteket, meg a db-t, hátha úgy jó
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Raisen

Akkor marad az köszi a segítséget zárom a topicot ne legyen szét offolva :D


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Powered by EzPortal