Monster Repack Catalcysm 4.0.6a x86 V2

Indította hodobaj, 2011 április 29, 07:12:50 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

hodobaj

Monster 4.0.6a-4.1.0 Cataclysm Repack!

A Repack haszn

oopper

amikor fel akarok csatlakozni azt írja hogy connect és WorldSocket::handle_input_header error valami megoldás?

silencer

Szép napot mindenkinek!Segitséget szeretnék kérni mivel az angol tudásom szinte semmi,(68 éves vagyok)a kicsomagolt repack az autserver inditásakor a következő hibaüzenettel meg ál:"The procedure entry point not found (_invalid_parameter_noinfo_noreturn)in the dll.(msvcr100.dll)".Ha tudtok legyetek szivesek segiten,hogy mi a hiba és mit kéne tennem.Válaszotokat előre is köszönöm!silencer

Raisen

#3
Vcredist kell hozzá itt van kettőt belinkeltem egy 64 bites és 32 bitest.

64 bit-es rendszere http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?FamilyID=90548130-4468-4bbc-9673-d6acabd5d13b

32 bit http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?FamilyID=d5692ce4-adad-4000-abfe-64628a267ef0

Elvileg 96% hogy így jó lesz ha még is még dll hiba van net freamwork-ot frissitsed mellé 3.5 re minimum.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

silencer

Raisen!
Köszönöm a segitséged,igy már megy rendesen!

kardosbalint

Nekem az authserver.exe indításakor a következő hibát írja ki: "A program nem indult el, mert SSLEAY32.dll hiányzik a számítógépéről. A probléma megoldásához próbálja újratelepíteni a programot."
Miután letöltöttem ezt a dll-t, egy másikat hiányolt. Miután azt is letöltöttem, kiírta, hogy a dll-be írás sikertelen... :S

Raisen

#6
sselay32.dll és libeay32.dll rakd be windowsba először majd gép resi. De nem tudom miért kéri pedig elvileg bent kell lennie lehet nem jól csomagoltad ki. Lekapom gyorsan aztán átnézem. Addig mondok egy ötletet nézd meg hogy a gépeden van e OpenSSL ha van akkor lehet hogy bezavar.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

kardosbalint

Idézetet írta: Raisen Dátum 2011 május 22, 10:14:38 DÉLELŐTT
sselay32.dll és libeay32.dll rakd be windowsba először majd gép resi. De nem tudom miért kéri pedig elvileg bent kell lennie lehet nem jól csomagoltad ki. Lekapom gyorsan aztán átnézem.
Mármint a Windows mappába? WinRAR-ral csomagoltam ki.

Raisen

#8
Jah nekem se indul el valószínű neked is 64 bites rendszered van és nem arra lett leforgatva. win 2008 rc2 32 bitesen tökéletessen megy :) De ne floodoljuk tele a témát lécives az ezelötti leírásod modosítsad mindig köszi vagy felugrunk irc re és ott megbesz csak elötte le megyek cigiért. update na gyere irc re.
http://chat.wowemuf.org/
Én fent vagyok :D


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

kardosbalint

#9
Idézetet írta: Raisen Dátum 2011 május 22, 10:24:39 DÉLELŐTT
Jah nekem se indul el valószínű neked is 64 bites rendszered van és nem arra lett leforgatva. win 2008 rc2 32 bitesen tökéletessen megy :)
32bites w7-em van... :S
okérendben. :) akkor ezt módosítgatom. W7 gáz lehet?
menjünk ircre. :D Rizon / #wowemuf?
Énis csak  afkoltam... ááá :D mikor leszel legközelebb?




jex005

Hello, Engem ugyan ez a repack Érdekelne Linuxra, azon belül Debianra, Nem tudtok valami linket, honnan lehet ezt le szedni, és Egy kisebb Debian How-to-t ?

ExPeacer

Összedobok neked egy "kis repackot" Linuxra. Régen akarok egy ilyet csinálni, csak sose jött még össze :) Most is félig kész volt, de kipróbáltam az új Fedorát, és nem mentettem le az Ubunturól az sh fájlt...

Powered by EzPortal