Monster Repack Catalcysm 4.0.6a x86 V2

Indította hodobaj, 2011 április 29, 07:12:50 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

jex005

Na igen, sajna nekem is válogazni kell a linuxok közt picit, Virtual PC vel csinálom, Fel raktam a debian-t megy rendesen, Fel akartam tegnap este tenni az Uj Ubuntut, azt Telepités elöt fojton lefagyot, és nem megy tovább..
Csak mert nekem a Debian Nem tetszik anyira,
De azért meg kérdem, meik Linuxra tudnád ösze tenni ?
Meg ha netán valami Gyengébb Tutorialt, nem kell lajikus de érthetö.

Elöre is köszi :)

skydrow

#16

daviez

Valaki törölte Hotfile.com-ról... Amint láttam azt a linket adtad meg, amin ott van a  delete link is... xD

Chriss

Sziasztok!
Lenne egy kis problémám mikor indítanám a worldserver.exe-t akkor ezt írja ki és ki is dob belőle:


?:O Valaki nem tudja miért írja ezt ki? :-[

$0undX

configban vmap-os résznél a magasság ellenőrzést tedd 1 -re

Fiberhau1

A hogy csesze meg egy link se jó most honan a ...... találjak egy Catalcysm Repack  ami 32 bites rendszere is jó

Fiberhau1

áldom anak a hülye fasz fejét aki rálépett a delete linkre

Bestblade

hát nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem win7 alatt valamiért nagyon nem akar futni... :-\
net framework 4.0 van fent, VC++ redistributable package 2010es verziója fent van, a dlleket netről hiába szedem le nem akarja felrakni sehogy és a szerver folyamat kéri a dlleket
http://kepfeltoltes.hu/120309/nemmegy2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Fiberhau1

Valaki rakhatna fel egy monsterwow os 32 bites repack ott mert valamelyik fasz letörölte akárhányszor kerestem minden hol ugyan az a link volt amit már szépen letöröltek kérem aki tud 1 normális linket 32 bites op ra az kérem  rakja fell!Előre köszönöm!


Fiberhau1

Ez az XD de ez is Hotfiles az a baj sehol sincs Monster Recpack ami jó 32 bites rendszerre

IrOn


Fiberhau1

Hát akor jobban sír a szám XD.Mert ennek a linkje se jó XD

Fiberhau1


Powered by EzPortal