Patch-el való módosítás lehetséges?

Indította Roamer, 2011 május 09, 07:10:46 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Roamer

Sziasztok!
Már régen voltam a fórumon, de úgy érzem ideje lesz megint elkezdeni feljárni! A Monsterwowot kipróbáltam és onnan jött egy pár ötlet, amit nem tudom hogy meg lehetne-e valósítani.
Arra gondoltam, hogy patchel, vagy valahogy meg lehetne valósítani azt, hogy a karakterek mások legyenek? Pl Ork meg Troll meg ilyenek legyenek pl Ogre meg hasonlók? Esetleg ha meg lehet oldani, akkor tudna valaki egy kezdőpontot adni?
A másik meg az lenne, hogy a worgennek van az átváltozós spell-je. Azt adatbázisban vagy valahol át lehet rakni másik karakternek is? Mármint megtanulható spell-nek. Pl: druida egyik spell-jének.
Az utolsó hasonlít a worgenesre. A goblinnak van a bankos kari előhívása spell. Azt csak sima .learn <id>-vel lehet odaadni más karinak, vagy be lehet állítani, hogy kezdéskor az a spell minden játékoshoz oda kerüljön?
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Archangel

Csövi!
Cataclysm-ben nem vagyok annyira otthon, de szerintem a goblin és worgen spellek másnak is taníthatók, a  funkcianalitásról nem tudok többet mondani. (Javítsatok ki, ha nem jól mondom).
A karakterek kinézetét egyszerűen meg tudod változtatni, sőt!
Login screen, ikonok stb. Ehhez egy saját .mpq kiterjesztésű patchet kell készítened, és a meglévő patch struktúrája szerint kell elhelyzened a módosított állomány, ami jelen- és általános esetekben egy .blp fájl, melyet egy kis keresés után egy programmal könnyen át tudol varázsolni png formátumba. Innentől semmi sem tart vissza, hogy painttel vagy akár PS el nekiess.
Ha egyéb felesleges kérdés merülne fel Benned, nyugodtan tartsd magadba.  ;) (Csak vicceltem :D )
Szép napot

Roamer

Köszönöm a gyors választ. :)
Lehet hogy felesleges kérdés, de még lehet hogy jól fog jönni :D
Megpróbálom akkor megoldani és még egyszer köszönöm :D
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Archangel


Roamer

#4
Esetleg m
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"


Roamer

Köszi :D Mostmár majdcsak boldogulok vele :) Remélem XD
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Powered by EzPortal