Fordítási hiba...

Indította Ichigo, 2011 május 14, 06:41:41 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Ichigo

Hali!
Mindent úgy csináltam ahogy le van írva de több hiba is előfordult.
1. CMake valamiért nem csinálja jól a dolgát hibát ír ki hogy nincsen meg egy fájl.
2. Fordítás : 3 failed volt amikor egyszer ősze jött a cmake.
Lehetséges hogy az a hiba hogy?: nekem 2 windows van fent az xp és a 7 .Én a 7-et használom ami a d meghajtón van ,az xp a c meghajtón és van egy 350 GB-os adat winchesterem.
Ha valaki tudna segíteni vegyen fel msn-re pls :flori04@windowslive.com
Jó lenne ha össze tudnám hozni ,igazából arra kell hogy legyen szerver amin gyakorolhatom a bugok javítását,küldetés és npc készítés és mi egymást ,hogy majd később tudjak csatlakozni egy szerverhez gm-nek. Elsősorban a bug javítás ,de event készítés  ,küldetés készítés ezek érdekelnének de nincs szerver ahol tudnék gyakorolni .Vagy az is jó ha valakinek a szerverén csak tapasztalatra kéne. Légy szíves minél előbb írjatok .
Köszi előre is !

ident

Mint leendő bugjavító, gondolkozz el, hogy most te mennyi infót adtál meg nekünk, hogy ebből mi hiányozhat amit leírtál :) Később majd ha látsz egy ilyen reportot, megérted mi miért tépjük a hajunkat sokszor :)

Milyen emu is ez pontosan és melyik kliens verzióhoz?
1- melyik fájl?
2- melyik 3? milyen hibával?

Egyébként a repository amiről a forrást töltöd 99%-ban nem stabil, azaz végfelhasználásra nem alkalmas dolgokat tartalmaz. Rengeteg olyan commit születik, amitől a cmake nem tud dolgozni, vagy error lesz a forgatás végén. Ilyenkor érdemes kivárni pár újabb commitot és frissíteni a gépedre azt, majd újra megpróbálni.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Powered by EzPortal