Restart után eltűnnek az NPC-k

Indította .TouCH, 2011 május 16, 01:34:37 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

.TouCH

Sziasztok nekem egy fura hibám van, amire sehogysem tudtam rájönni...Csináltam magamnak egyedileg kreált npc-ket, le is raktam őket oda ahova akartam, de restart után egyszerűen eltűnnek...Kérlek segítsetek mit csináljak! Fontos lenne nagyon :) Pedig én sem ma kezdtem a TDB használatát...

.TouCH
Tanulj egész nap, játssz egész este!

ident

#1
Három dolog lehetséges:

1- túl magas a creature táblában a guid száma
2- rossz phasemaskba raktad le a mobokat (ne gm on-ban rakj le soha se mobokat)
3- tempaddoltad és nem a sima spawn-nal tetted le

Lerakás után nézd meg a creature táblát hogy minden oké-e (phasemask, guid, stb)
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Raisen

Igen igaza van ident nek velem is volt ilyen .gm on ba legyél és nézd meg hogy ott vannak csak gm off ba nem lehet látni ezt a hibát nem tudni mi idézi random dolog vagy bekövetkezik vagy nem kövibe gm on ba lerakod resi és jó lesz ez olyan mint a target bug valamelyik szerveren elő jön semmi szeró változtatás nélkül agyon crealt szerón meg nem :)


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

worgen

#3
Idézetet írta: .TouCH Dátum 2011 május 16, 01:34:37 DÉLUTÁN
Sziasztok nekem egy fura hibám van, amire sehogysem tudtam rájönni...Csináltam magamnak egyedileg kreált npc-ket, le is raktam őket oda ahova akartam, de restart után egyszerűen eltűnnek...Kérlek segítsetek mit csináljak! Fontos lenne nagyon :) Pedig én sem ma kezdtem a TDB használatát...

.TouCH

Üdv.

Mikor teszed le az npc-t id után nyomj egy szóközt és tegyél oda egy 1-est.

pl. .npc add ID 1  
   .npc spawn ID 1

Worgen WoW Cataclysm server 4.2.0

.TouCH

Semelyik lehetőség sem jó...:( Ugyan úgy eltűnnek...Megpróbáltam, hogy utána írok egy 1-est de az sem jó, meg gm off-ba is leraktam de úgy is eltűnik...:(
Tanulj egész nap, játssz egész este!

Raisen

megnézted eltünés után .gm on ba látod-e ? Ha nem látod valószínűleg sok időre van rakva a szerver mentés és resi után roll back van configba tudod állítani a szerver mentési idejét 10000 re rakjad szerintem. 10mp a játékon belül.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

.TouCH

Azt is megnéztem de szerintem nem azzal van a baj...Én szúrok el valamit..Megnéztem a Creature táblában a legutolsó bejegyzést, és ott van, hogy le van rakva az npc, csak nem látom...GM OFF-ba raktam le, és GM ON-ba sem látom...Megpróbálom, hogy teljesen 0-ról csinálok egy npc-t mert ezeket másoltam másikról...Szerintem velem van a baj...Elnéztem valamit...

.TouCH
Tanulj egész nap, játssz egész este!

Raisen

Ahogy ident mondta lehet hogy másik phaserbe van vagyis fázisba az npc d mint a dk nál se lehet látni ha már kijöttél a régieket :) Ne másold le az npc-t milyen cored van és hányas verzió írok neked egyet vagy írsz magadnak de alap npc ket ne másolgasd :)


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

.TouCH

Köszi szépen:
TrinityCore Rev: 0 Release Hash: Archive (Win32, little-endian)
TDB 335.11.39
TDBAI 335.0.3
Tanulj egész nap, játssz egész este!

Powered by EzPortal