Cataclysmes faj/kaszt kombinációk módosítás

Indította .TouCH, 2011 május 24, 06:16:24 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

.TouCH

Sziasztok a segítségeteket szeretném kérni abban, hogy van az a topic amit Jewel írt, amiben meg lehet valósítani a Cataclysm-es faj/kaszt kombinációkat. Sikerült is megcsinálnom teljesen tökéletesen működik, csak az az egyetlen gond, hogy a Cataclysm-ben van Dwarf Warlock és Troll Warlock is ami ebből kimaradt.(Félreértés ne essék nagyon jó amit kirakott Jewel nem fikázom). Ezért gondoltam, hogy én magam megcsinálom, hogy legyen Dwarf és Troll Warlock is. A db-be be is szúrtam minden player előttaggal kezdődő táblába a megfelelő sor(okat)t, restartoltam a szerót, töröltem cache mappát de még mindig nem engedélyezi a Dwarf és Troll Warlockot. Szóval szerintem a patch-be lesz a gond amit be kell rakni a WoW mappájába. Erre kérném a segítségeteket, hogy miként tudnám módosítani azt a patchet, hogy tudjak Dwarf és Troll Warlockot készíteni? A válaszotokat előre is köszönöm!

Topic: http://infobarkacs.hu/index.php/topic,5322.0.html
SQL fájl: http://www.mediafire.com/?k5ln5laidz9756b
Patch: http://www.megaupload.com/?d=2RM3X49S

.TouCH
Tanulj egész nap, játssz egész este!

NevemSenki

Én kicsit belementem a témába, konkrétan nem ebbe, de hasonló. Miután Deepholm-ot betettem 3.3.5a-ba, és még 1-2 alakítás megvan, utána megnézem ezt is. Nem ígérek semmit, de nem lehet valami bonyolult.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

.TouCH

Tanulj egész nap, játssz egész este!

Raisen

#3
Nem azért de most már kell szólnom ezért. Mostanság többször veszem észre hogy egy témába semmi sincs írva mégis elolvasatlannak mutatja én persze egyből rákattintok megnézem mi a helyzet erre semmi úgyhogy létszíves ezt ne csináljátok hogy módosítjátok a témátok majd vissza mint ha valami fejlemény lenne nagyon idegesítő és attól hogy váltogatjátok nem lesz előbb válasz. Köszönöm. Arra a kérdésre előre válaszolok hogy minek okoskodok ha nem írom ide a választ 3 oka van  1.szerintem semmi értelme a moddolásnak főleg hogy illegális ha a dbc fájlok módosítva vannak 2. Nincs most időm se erőm arra ,hogy átnézzem és ahogy írtam az előbb felesleges erre időt pazarolni. 3. Megjelent már rég a cataclysm!!! tessék a fáradságot venni hogy össze dobj egy cataclysm szerót és át importáld az accokat ha public-on futtatod..


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

.TouCH

Raisen figyelj. Egy nem fölösleges, mert gondolj bele ha fölösleges lenne miért csinálták volna meg a külföldi formák? Kettő nem lehetetlen amit írtam mert csak át kell írni pár dolgot abba a patchba és NevemSenki talán ha tud időt szánni rá azt mondta megnézi.(Nem csináltatom meg vele) Három Catás szerónak Magyarországon rohadtul nincs semmi értelme mert alig van akinek megvan a Cata, ráadásul a Catás emuk olyan bugosak mint a szar. De azért köszönöm a véleményedet.

Ennyit szerettem volna.

.TouCH
Tanulj egész nap, játssz egész este!

Powered by EzPortal