Igényfelmérés

Indította Action, 2011 június 05, 10:29:27 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Action

A kérdés:

Van-e igény olyan teljes HTML oldalakra amikből kiindulva könnyedén rálehet húzni egy PHP rendszert.
Természetesen itt a grafika a lényeg.
Mindezt nem ingyen hanem megbeszélt árak szerint.

:)
A WORD elszáll, az írás megmarad.

Rocsorayen

Ezt hülyeség volt megkérdezni, persze hogy van! :D
Nem magamra gondoltam, egyenlőre nekem nem kell, de ha kell tudom kit kell felkeresnem :)

Action

Vannak egész jó ötleteim, hogy milyen 3. generációs webeket lehetne összehozni. :)
A PHP részét pedig azért hagyom meg a vevőnek, mivel elég sokan értenek már hozzá és általában design hiány van inkább.
Nem vagyok vérprofi én se sajnos de, amiket eddig alkottam általában pozitív visszajelzéseket kaptak. :)

Csinálok hamarosan egy darab ingyeneset, hogy lássák az emberek miről van szó, hogy kell elképzelni.

Amit érdemes tudni, hogy nem egy index fájlból áll.
Nagyon szépen felépített html oldalak, minden funkcióhoz külön magyarázat.
Egyszerű, értelmes CSS betegelve (magyarázatokkal).
Szép igényes, teljesen egyedi képek (semmi lopás).

Igyekszem ötletet  se átvenni más oldalaktól hisz ettől lesz valami teljesen egyedi.
Az árakat pedig úgy próbálom kalkulálni, hogy egy még nem kereső egyén is könnyedén ki tudja fizetni.
Egyébként nem csak WoW-al kapcsolatos oldalakat készítek így, bármilyen más témában is fel lehet keresni.
Sőt, már meglévő saját CMS rendszerre is csinálok szívesen sablont.
A WORD elszáll, az írás megmarad.

FantasyGFX

Action
Nekem van egy saját CMS-em és nekem arra van egy themem elküldeném pm-be az oldalt és azt akarnám megkérdezni hogy azt esetleg áttudnád e alakítani Cataclysm-esre?:D

Action

Olvastam a PM-et és válaszoltam is. :)
Amúgy igen, áttudom csak kell az oldal. :)
A WORD elszáll, az írás megmarad.

liftmeup

Nem tudom melyik nem létező magyar WoW szervernek akartok eladni honlapot. Nincs erre igény vagy legyen ingyenes vagy menjetek az ac-web.org-re és majd ott megmondják mi az amiért pénzt lehet kérni.

LuXXoR

Idézetet írta: liftmeup Dátum 2011 június 07, 07:18:12 DÉLUTÁN
Nem tudom melyik nem létező magyar WoW szervernek akartok eladni honlapot. Nincs erre igény vagy legyen ingyenes vagy menjetek az ac-web.org-re és majd ott megmondják mi az amiért pénzt lehet kérni.


Idézetet írta: Action Dátum 2011 június 06, 11:55:19 DÉLELŐTT
Vannak egész jó ötleteim, hogy milyen 3. generációs webeket lehetne összehozni. :)
A PHP részét pedig azért hagyom meg a vevőnek, mivel elég sokan értenek már hozzá és általában design hiány van inkább.
Nem vagyok vérprofi én se sajnos de, amiket eddig alkottam általában pozitív visszajelzéseket kaptak. :)

Csinálok hamarosan egy darab ingyeneset, hogy lássák az emberek miről van szó, hogy kell elképzelni.

Amit érdemes tudni, hogy nem egy index fájlból áll.
Nagyon szépen felépített html oldalak, minden funkcióhoz külön magyarázat.
Egyszerű, értelmes CSS betegelve (magyarázatokkal).
Szép igényes, teljesen egyedi képek (semmi lopás).

Igyekszem ötletet  se átvenni más oldalaktól hisz ettől lesz valami teljesen egyedi.
Az árakat pedig úgy próbálom kalkulálni, hogy egy még nem kereső egyén is könnyedén ki tudja fizetni.
Egyébként nem csak WoW-al kapcsolatos oldalakat készítek így, bármilyen más témában is fel lehet keresni.
Sőt, már meglévő saját CMS rendszerre is csinálok szívesen sablont.


Tessék ott van vastag betűvel ...ne csak trollkodj hanem olvass is... hiába olvasod el az első sort...

PHPradox

Idézetet írta: liftmeup Dátum 2011 június 07, 07:18:12 DÉLUTÁN
Nem tudom melyik nem létező magyar WoW szervernek akartok eladni honlapot. Nincs erre igény vagy legyen ingyenes vagy menjetek az ac-web.org-re és majd ott megmondják mi az amiért pénzt lehet kérni.

honnan tudod h kinek kell és kinek nem? egyéni véleményt kérdeztek te idióta

Action

Nem honlapról szól a történet.
Csak egy honlap embrió amivel még igenis sok munka van miután én kiadom a kezemből.
Nem értek a PHP-hoz ezért nem cseszek össze egy forráskódot lyukakkal.. ami nem megy azt nem kell erőltetni.

Ha van rá igény van.. ha nincs akkor így jártam.
A lényeg itt a design és egy már előre kitalált oldal felépítés.
Remélem így szájbarágósan azért még érthetőbbé tettem a dolgokat... :)
A WORD elszáll, az írás megmarad.

imdawe

Nincs rá igény! :)
Úgyse téged fognak meg keresni hanem a drímvévőr és az envéú pistiket :-)
akik olcsón dolgoznak és emelett nem elhanyagolható az a "****" jó minőség is (Y)

Powered by EzPortal