npc kezébe fegyver

Indította zack01, 2011 június 09, 04:10:57 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

zack01

Hello! Valaki tudna segíteni abba, hogy hogyan tudnék az npc kezébe fegyvert rakni?..:D:D:D ???
ez komolyan teljesen meg!

boss74

Hello!

Creature template ezen belül az equipment_id jelöli a fegyvereket tárgyakat,amit az item dbc-bőltudsz kiszedni vagy ugyan itt a db-en keresgélve!


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

Aldaron

És oda az item rendes ID jét irtam vagy a display id-ét,bocs a hülye kérdésért  :)

Aldaron


hope

#4
Azért megírhatná a választ!
Kérdésem: oda Item Id hiába írok nem történik semmi.
Lenéztem egy allis őr template-jét és ebben a mezőben "3"-as szám szerepel. Addolni ezt a valamit nem lehet.
Vagy mit írjak ide: equipment_id : ___ ?
Másik az, hogy csak egy ilyen mező van. Akkor hogyan rakjak pl egy Tiers 6 settet az őrre plusz shealdet és one hand fegyvert?
creature equipment_ tempalte-ban létrehoztam egy saját mezőt, majd annak az entry-jét raktam be creature_template egyik őr equipe id mezőjébe, majd restart. Cache mappa delete, de változás nem történt a játékban.
Miért?
Ezt csináltam:
   entry        itemEntry1                 itemEntry2                    itemEntry3
   5000      32837 (main illipenge)     offhand illipenge32838   ide meg egy ranget

Ezt raktam be az őr equipmentjének de semmi...

UPDATE: ki kerestem egyik őr: creature_equip_template -t és átírtam arra az entry-re amit akartam és úgy már jó. Remélem másnak is segített a topic.
De az továbbra is érdekelne, hogy settet hogy adok npc-re?

hunti

http://www.trinitycore.info/Creature_equip_template_tc2

Item.dbc-ből kell beírni az item id-t, nem item_template-ből, tehát azért nem jó nálad mert rossz id-ket írtál be

Powered by EzPortal