Bat pont rendszer..

Indította recovery, 2011 június 27, 09:55:54 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

recovery

Üdvözletem mindenkinek egy kérdésem lenne Egy Token Rendszeröl vagy hát ez nem is igazán token Rendszer hanem.. ugye mindenki ismeri a Tauri battle servert és azon van az a Bat pont pl: 10 kill  100 bat pont. és a healásért és zászló lopásért is jár bat pontok. hogy ez hogy lehetne megcsináli vagy valaki tud rá scritpert mert ez script.. aki tud az pls küldje el nekem köszönöm.. ???

Girosz

Ha megírom neked fogod tudni használni, vagy megint jönnek majd a kérdések, hogy ezt hogy kell azt hogy kell?

recovery

Persze ird le pls nem fogok kérdezösködni hogy hogy kell stb.. én vágom leírod:)  ;)

recovery

Vagy valami msnt ha adnál jó jönne :)

Girosz

Jó figyelj, ez minden, csak nem script. A sima Kill utáni token cuccra a legegyszerűbb megoldás és az egyik legesztétikusabb is, hogy bekapcsolod configban a killmark rendszert, beállítod mondjuk a BoJ-t itemnek, tehát minden kill után azt fog kapni. A BoJ nevét db-ben arra írod át amire akarod. Megjegyzem a tajurin is BoJ-t használnak a tokenrendszerhez. Ha ez megvan csinálsz egy vendort, amiben ezt az itemet, egy másikra lehet beváltani 1:10 arányban, vagy 10:100 arányban. Ehhez át kell nézned az Extended Cost használatát, tc wikin szép leírás van róla. Ha ez alapján nem tudod megcsinálni, sajnos nem tudok mit csinálni.

A zászlóbeviteles cucchoz meg coret kéne módosítani, mivel erre nincs hook TC-ben. Ha leírod, hogy pontosan melyik bg-n miért hány tokent akarsz adni, akkor lehet, hogy megcsinálom.

recovery

oks thx am akkor adsz egy Msn-t és akkor ott tudunk kicsit bövebben is beszélgetni? :)

Girosz

Msnt nem adok, azért van a fórum. Mondtam ennyi infó alapján meg lehet csinálni, ha értesz minimális szinten a dolgokhoz, ha nem akkor sajnálom.

Raisen

#7
Szerintem egyértelmű

ezt megkeresed


PvPToken.Enable = 0

0 helyére 1 est raksz


PvPToken.Enable = 1

PvPToken.ItemID = 29434

ha így van a bojt kell átírnod vagy ha van már saját tokened akkor anak az id jét pl ha 78000 ide re raktad

PvPToken.ItemID = 78000

mented és kész.


Update: PvPToken.ItemCount = 1 --- hány darabot adjon 1 kill után



▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

recovery

Fanta neked, nem osztotam  lapot!!!   (Raisen köszi :) )

Chaze117

Bocs hogy így beleugatok, de én találkoztam azzal a rendszerrel, és nagyjából így működhet:
A Player 0 battle ponntal kezd, PVP killekért, BG-n healért kap pontot, amit szerintem egy SQL táblába ment a szerver.
Ezeket a Battle pontokat egy NPC-nél különböző tokenekre lehet váltani.

Powered by EzPortal