WebWoW Enhanced 1.2 Modified By .TouCH

Indította .TouCH, 2011 július 04, 10:26:39 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

coker

Üdv, mindent úgy csináltam hogy a leírásban van, de mégis ezeket a hibákat kapom ha fellépek az oldalra betölti az oldalt meg lehet lépkedni benne de fent kiírja ezt a hibát:

Deprecated: Call-time pass-by-reference has been deprecated in C:\xampp\htdocs\include\function_template.php on line 25

Deprecated: Call-time pass-by-reference has been deprecated in C:\xampp\htdocs\include\function_template.php on line 56

Deprecated: Call-time pass-by-reference has been deprecated in C:\xampp\htdocs\include\function_template.php on line 65

Deprecated: Call-time pass-by-reference has been deprecated in C:\xampp\htdocs\include\function_template.php on line 92

Deprecated: Call-time pass-by-reference has been deprecated in C:\xampp\htdocs\include\function_template.php on line 115

Deprecated: Call-time pass-by-reference has been deprecated in C:\xampp\htdocs\include\function_template.php on line 115

Deprecated: Call-time pass-by-reference has been deprecated in C:\xampp\htdocs\include\function_template.php on line 331

Deprecated: Call-time pass-by-reference has been deprecated in C:\xampp\htdocs\include\function_template.php on line 345

ident

PHP settings-ben vedd ki a pipát a safe mode elől. (ikonra bal katt / php / php settings)
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

coker


ident

Idézetet írta: coker Dátum 2011 augusztus 07, 12:31:38 DÉLUTÁN
milyen iconra kattoljak?:S

Talán a xampp? Bár nem tudom van-e neki, wamp-nak van. De a lényeg, hogy akkor a php-t állítsd be.

phpforapache.ini

safe_mode = Off
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

coker


Cleaver93

#20
Okés a BBcodeokra találtam megoldást TinyMCE
illetve lenne még1 kérdésem: az alul található "A te szervered 2011" linket hol tudom módosítani?

.TouCH

Elnézést az kimaradt... A styles/default/footer.php fájlba tudod módosítani :)
Tanulj egész nap, játssz egész este!

Cleaver93

#22
Viszont télleg jólenne tudni hogyan tudnék létrehozni saját lapot az oldalon belül, megtaláltam hol lehet linket létrehozni, de nemtudom, van esetleg hozzá egy sablon amit módosítani tudnék? sőőt, rájöttem, kicsit kezdő megoldás de hátha működik htmlbe lementem aztán egy weblap szerkeztővel szerkeztem olyanra amilyenre akarom... Szerintetek? :D Most télleg nem röhögni, ez van. Fel kel találni magunkat. Valaki esetleg nemtud egy egyszerű ám de nagyszerű weblap szerkeztőt? nembaj ha nem magyar...

Jahh igen amég el nem felejtem, az a Cu3er ami a weblapon van, hol tudom módosítani, mert nekem alapból megvan halva, nem vált képeket...


ui: webszerkesztő már van :))

Cleaver93

Valaki segítene a Paypal támogatásban? miket kell módosítani hogy működjön?

gabisk

Helló lenne egy kérdésem hogy van a szavazó rendszer ott ha van ahol lehet érte kapni itemet kinek működik mert nekem őszintén nem akarja ki küldeni köszönöm majd a választ.

IrOn

Idézetet írta: Protect Dátum 2011 augusztus 15, 12:24:19 DÉLUTÁN
Helló lenne egy kérdésem hogy van a szavazó rendszer ott ha van ahol lehet érte kapni itemet kinek működik mert nekem őszintén nem akarja ki küldeni köszönöm majd a választ.

Megvan minden?

Cleaver93

Idézetet írta: IrOn Dátum 2011 augusztus 15, 12:54:02 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Protect Dátum 2011 augusztus 15, 12:24:19 DÉLUTÁN
Helló lenne egy kérdésem hogy van a szavazó rendszer ott ha van ahol lehet érte kapni itemet kinek működik mert nekem őszintén nem akarja ki küldeni köszönöm majd a választ.

Megvan minden?

Nekem se működik, pedig megcsináltam mindent. Amikor megvenném ezt írja ki:
The Trinity server is currently offline. This procedure can only succeed if the Trinity server is online.

IrOn

Idézetet írta: Cleaver93 Dátum 2011 augusztus 15, 03:00:54 DÉLUTÁN
Idézetet írta: IrOn Dátum 2011 augusztus 15, 12:54:02 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Protect Dátum 2011 augusztus 15, 12:24:19 DÉLUTÁN
Helló lenne egy kérdésem hogy van a szavazó rendszer ott ha van ahol lehet érte kapni itemet kinek működik mert nekem őszintén nem akarja ki küldeni köszönöm majd a választ.

Megvan minden?

Nekem se működik, pedig megcsináltam mindent. Amikor megvenném ezt írja ki:
The Trinity server is currently offline. This procedure can only succeed if the Trinity server is online.

Valamiért offline-nak látja a szervert, nézd át a configot


Cleaver93

Egy kérdésem lenne. Nemtudom pontosan miért offline-nak érzékeli a szervert, de szerintem itt a probléma:
Idéz######################################################
# Server Address
#  - Used for online/offline status
#  - PHP fsockopen() must be enabled on your web server
######################################################
$server = "s5.tfmworld.hu";
A TFM world-től bérlem a szervert azért van ott az: s5.tfmworld.hu    lehet hogy azzal van a probléma?

Powered by EzPortal