WebWoW Enhanced 1.2 Modified By .TouCH

Indította .TouCH, 2011 július 04, 10:26:39 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

IrOn


Aldaron


.TouCH

Azért látja offlinenak, mert oda nem s7.tfmwolrd.hu-t kell írni, hanem localhostot...(Kivéve ha külső tárhelyen van a Honlap..)
Tanulj egész nap, játssz egész este!

Cleaver93

Localhost-al is offlinenak érzékeli... De ha jól gondolom akkor kell localhost, ha a weblap fájlai és a szerver msql-je is egy szerveren van, a TFMworldnek pedig két szerver gépe van, s5 és s7. Nekem a tárhely az s7-en van, a szerver pedig az S5-ön :/ szal akkor nem a localhostal kéne hogy menjen...

.TouCH

Igen, azért, mert ha le van tiltva a Szerver gépen a kívülről jövő kapcsolódások arról a portról(márpedig szerintem ki van), akkor nem tudsz rákapcsolódni...
Tanulj egész nap, játssz egész este!

.TouCH

Kérd meg a hosting tulajdonost, hogy engedélyezze, vagy hogy rakja ugyanarra a szervergépre a tárhelyedet...Máskülönben nem fog menni...:S
Tanulj egész nap, játssz egész este!

Cleaver93

#36
Lenne még1 kérdésem. Hogyan tudnám megoldani hogy zene legyen a weboldalon? HTML kóddal tudom, de ahogy próbáltam úgy nem ment. Valszeg mivel pHp az oldal :D de hogyan tudnám megoldani? :D


Jahh igen, meg a Facebook, youtube, twitter linkeket hol tudom módosítani?

Action

Valamelyik fájlba van benne a 3 link, ott kell módosítani. De, hogy pontosan hol azt meg nem mondom most neked mert nincs letöltve se.
Zenét pedig script segítségével tudsz betenni, attól, hogy PHP még a HTML kódok simán elfutnak ne aggódj. :)

Pl.
http://pcforum.hu/tudastar/61463/Zenelejatszo+weboldalra.html
A WORD elszáll, az írás megmarad.

Rell

Facebook,Twitter,Youtube linket styles/default/sidebar.php-ba tudod modosìtani.

Zenelejátszó-t hozzáakarod adni a player modulok-hoz?Ha igen segìtek benne. Vagy hova szeretnéd elhelyezni?

zsooca24

Idézetet írta: ident Dátum 2011 augusztus 07, 12:14:41 DÉLUTÁN
PHP settings-ben vedd ki a pipát a safe mode elől. (ikonra bal katt / php / php settings)

Én xampp-t használok, de sehol nem találom a megoldást.

hunadler

Sziasztok!

Egy nagy kérdésem lenne.Lehet hogy hülyének tűnök , de valaki tudna segíteni hogy tudom Photoshoppal kicserélni a feliratokat?
Ha pár képpel illusztrálva valaki csinálna egy rövid leírást azt megközönném!

FantasyGFX

Idézetet írta: hunadler Dátum 2012 július 26, 08:17:50 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Egy nagy kérdésem lenne.Lehet hogy hülyének tűnök , de valaki tudna segíteni hogy tudom Photoshoppal kicserélni a feliratokat?
Ha pár képpel illusztrálva valaki csinálna egy rövid leírást azt megközönném!

Letöltöd az eredetit "WebWoW Enhanced 1.2"
ott van kb 2db fájl külön mappába a külön mappa nevére már nem emlékszem de ott van 2db psd fájl ha jól emlékszem lehet, hogy több de 100% h 2db biztos van benne ahhot kell Photoshop ha nincs akkor letöltöd a cs5 és megnyitod a fájlokat ott a rétegeknél megkeresed a képen található írást és ott a rétegeknél lesz egy nagy "T" betű ikon arra rákattintasz és a képen átírod a szervered nevére és elmented ha jól emlékszem ebbe a cms-be images-r.png van arra elmented és röviden ennyi.

hunadler

#42
Idézetet írta: Fantasy Dátum 2012 július 27, 07:30:25 DÉLELŐTT
Idézetet írta: hunadler Dátum 2012 július 26, 08:17:50 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Egy nagy kérdésem lenne.Lehet hogy hülyének tűnök , de valaki tudna segíteni hogy tudom Photoshoppal kicserélni a feliratokat?
Ha pár képpel illusztrálva valaki csinálna egy rövid leírást azt megközönném!

Letöltöd az eredetit "WebWoW Enhanced 1.2"
ott van kb 2db fájl külön mappába a külön mappa nevére már nem emlékszem de ott van 2db psd fájl ha jól emlékszem lehet, hogy több de 100% h 2db biztos van benne ahhot kell Photoshop ha nincs akkor letöltöd a cs5 és megnyitod a fájlokat ott a rétegeknél megkeresed a képen található írást és ott a rétegeknél lesz egy nagy "T" betű ikon arra rákattintasz és a képen átírod a szervered nevére és elmented ha jól emlékszem ebbe a cms-be images-r.png van arra elmented és röviden ennyi.

Köszi a T betűs részt nem tudtam :D

Mindent a leírtak alapján csináltam de a főoldalon ezt írja középen Table 'logon.uptime' doesn't exist
Az acc funkciók müködnek, meg az admin panel is !
Arcemura akarom feltenni (3.3.5) adatbázisokat is átirtam meg a core-t is és a db jelszót is



 


Table 'logon.uptime' doesn't exist
Err, the uptime script uses the uptime table from your 'auth' database, not the webwow database.

Ezt találtam, hogy tudom átállítani hogy ne a webwowbol szedje?

unitology

nincs az adatbázisodba logon uptime tábla.
tehát tessék azt a bizonyos auth db-t átnézni :-)

hunadler

Idézetet írta: unitology Dátum 2012 július 27, 09:24:16 DÉLELŐTT
nincs az adatbázisodba logon uptime tábla.
tehát tessék azt a bizonyos auth db-t átnézni :-)

Arcemuba ez nincs ...
Valahogy meglehet oldani?

Powered by EzPortal