TrilliumEMU project 4.2.0 szerver

Indította worgen, 2011 július 15, 11:27:48 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

worgen


Worgen WoW Cataclysm server 4.2.0

Raisen

Valaki próbálta már ??? Ha igen pár véleményt róla köszi :)


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Explo

Én is kíváncsi vagyok rá! Ha valaki próbálta az leírhatná a véleményeket!

Azt hiszem sokan megköszönnénk!
Soha nem lesz már olyan, mint régen. Más lesz. De ez nem jelenti azt, hogy rosszabb.

boss74

Én a 4.2-es core + DB:
IdézCTDB 0.7.0 for Client "4.2.0"
- +4200 creature spawns (Hyjal, Lost Isles, Gilneas, Random Map 0 and Map 1)
- +100 gameobject spawns
- +17.752 gameobject_loot_template
- Many quests fixes
- Some old EventAI replaces with SmartAI
- Redone some game_events missed
- About +120 creature_template_addon
- Missed waypoints
- More work with the formula for creature_template exp 3 (Read the permanent sticky in the forums)
- creature_ai_texts sniffed
- Many cosmetics, remove duplicate doors, creatures, gobjects, phases.
- Some npc_vendor
- Some npc_trainers
- - duplicate spawns

Fixes on the follow tables:
- All tables optimized reduced total load from 1min to 29seg
- spell_proc_event
- spell_target_position
- spell_bonus_data
- spell_enchant_proc_data

This is a general changelog, minor changes are not listen here!
raktam össze...minden jól ment a szerver indításig :

IdézERROR: Some required *.dbc files (11 from 107) not found or not compatible:
./db2/Item.db2
./db2/ItemExtendedCost.db2
./dbc/AreaTable.dbc (exists, but has 25 fields instead of 26) Possible wrong client version.
./dbc/Emotes.dbc (exists, but has 7 fields instead of 8) Possible wrong client version.
./dbc/LFGDungeons.dbc (exists, but has 17 fields instead of 18) Possible wrong client version.
./dbc/SkillLine.dbc (exists, but has 8 fields instead of 7) Possible wrong client version.
./dbc/Spell.dbc (exists, but has 47 fields instead of 48) Possible wrong client version.
./dbc/SpellEffect.dbc (exists, but has 26 fields instead of 27) Possible wrong client version.
./dbc/SpellTargetRestrictions.dbc (exists, but has 5 fields instead of 6) Possible wrong client version.
./dbc/SpellDifficulty.dbc (exists, but has 5 fields instead of 5) Possible wrong client version.
./dbc/TaxiNodes.dbc (exists, but has 8 fields instead of 11) Possible wrong client version.

Mert ugye elvileg 4.2-es map+dbc+vmapot szedtem le...de mégsem az volt  :o!De majd még holnap meg próbálom ismét...


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

Raisen

#4
Boss74 szintén ez a hiba nálam próbáltam saját dbc vel meg netröl leszedettel amit netröl kaptam le annál is errorozott és bezárult szar az egész lecseréltem skyfiresra azzal elindult de viszont egyből wowerror ahogy belépek a szerverre valamit próbáltam vele kezdeni de a legvégén spell.dbc re rinyált ott abba hagytam az egészet. nálam hatalmas - kap ez a project hogy működőképtelen.

Úgyhogy összesítem az egészet.

Extratoral szívni kell mert nem képes leforgatni az egészet valamikor gondol egyet nem is indul el. Ezzel ha végzel sír a worldserver hogy nem jó az adatbázishoz kapcsolódás (erre még nem jöttem rá hogy miért nem működött az alap characters-el az elérés átírtam másra az adatbázisba és a kapcsolódásba akkor jó volt) Tehát ha ezzel is megvagy ne örüljél dbc miatt megint sír egy percig majd bezárul leszeded 4.2.0 map vmap dbc-t szintúgy sírni fog spell.dbc error na hogyha a skyfire 4.0.6a extratorját használod talán működik hogy elindul a worldserver és wowerroral szór ki a szerverről 10 másodpercenként.
Aki valamit tudott vele kezdeni Hallgatom :D


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Skyne

hmm ígéretes kis project, a filter már megvan benne :P (egyébkéntmeg ne hasonlítgassátok a skyfire-hez, annyi közük van egymáshogy hogy mind2-t trinityből kezdték el, de a trillium nem cactus fork...)

ident

- Many cosmetics, remove duplicate doors, creatures, gobjects, phases.

Ezt olvasva felötlik bennem hogy ez egy igencsak komolytalan DB, ami talán fun szerverhez jó lehet, de blizzhez köze sincs (annyi phase van 1-1 területen hogy az ember csak kapkodja a fejét, ráadásul még Northrenden sincs rendben a phase nagyon sok helyen). Bár ember legyen a talpán aki megcsinálja. Csak a dupla/tripla spawnok pont a phase-ek miatt vannak. Soká lesz még ebből élvezhetően játszható dolog :(
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

boss74

Az a baj(szerintem),hogy nem ugy csinálják mint Tc2 (Brian-ék)...építettek (közösen)egy frankó alapot (azaz egy stabil core-t)...és azt fejlesztették szinte fullra fel (értsd úgy: a system rész,phase,dbc,map vmap...etc)...az itteni devek (Skyfire-Trillium) meg csak lohol az egy projectből a másikba...és szerintem ezért se lesz ez olyan színtű mint a Tc2!A Skyfirénél elején elég sok aktív dolog jött...most meg nem igen..azt is lehet mondani stagnál a dolog...pedig volna az alapokon mit csiszolniuk...a Trilliumnak meg most pörög a szekér...de meddig? :o


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

Skyne

Idézetet írta: ident Dátum 2011 július 26, 01:46:08 DÉLUTÁN
- Many cosmetics, remove duplicate doors, creatures, gobjects, phases.

Ezt olvasva felötlik bennem hogy ez egy igencsak komolytalan DB, ami talán fun szerverhez jó lehet, de blizzhez köze sincs (annyi phase van 1-1 területen hogy az ember csak kapkodja a fejét, ráadásul még Northrenden sincs rendben a phase nagyon sok helyen). Bár ember legyen a talpán aki megcsinálja. Csak a dupla/tripla spawnok pont a phase-ek miatt vannak. Soká lesz még ebből élvezhetően játszható dolog :(

Cata-ban a fejére fordult a phasing rendszer, teljesen kikukázták a WotLK féle rendszert, szóval, elvileg lehet alapja ennek a lépésnek :)

ident

Idézetet írta: Skyne Dátum 2011 július 27, 08:53:02 DÉLELŐTT
Idézetet írta: ident Dátum 2011 július 26, 01:46:08 DÉLUTÁN
- Many cosmetics, remove duplicate doors, creatures, gobjects, phases.

Ezt olvasva felötlik bennem hogy ez egy igencsak komolytalan DB, ami talán fun szerverhez jó lehet, de blizzhez köze sincs (annyi phase van 1-1 területen hogy az ember csak kapkodja a fejét, ráadásul még Northrenden sincs rendben a phase nagyon sok helyen). Bár ember legyen a talpán aki megcsinálja. Csak a dupla/tripla spawnok pont a phase-ek miatt vannak. Soká lesz még ebből élvezhetően játszható dolog :(

Cata-ban a fejére fordult a phasing rendszer, teljesen kikukázták a WotLK féle rendszert, szóval, elvileg lehet alapja ennek a lépésnek :)

Furcsán hangzik, de eredetin látod a phase váltást :) Átlag playernek fel sem tűnik, de sokszor a 2 npc egymáson és egyszerre látszik Cata területen is. És épp a phase-ek ilyen szintű váltása teszi szinte lemásolhatatlanná a phase-eket, iszonyat bonyolult logikailag egybefüggő párhuzamban lehet csak megoldani, ami nagyon hamar ki tudja fárasztani az embert, hiszen nem egy új dolog készítéséről van szó, hanem egy meglevő lemásolásáról. Amit te mondasz arra jó példák a Molten Frontos napi küldik, ahol már a spawnok és a mobok viselkedése is változik annak függvényében, hogy épp melyik küldit adja az npc.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

worgen

#10
Linkek javítva

TrilliumEMU Forum

TrilliumEMU Git Repository

TrilliumDB Git Repository

Worgen WoW Cataclysm server 4.2.0

jex005

#11
Nékem lenne egy olyan kis gondom, le töltötem ennek a Projectnek a Fojtatását vagy név változását, az ArkCore-t, És hát elvileg 4.2.0a Maps DBC vel megy, viszont mindent Meg csináltam, minden Jó, kivétel Maps És DBC-t nem találok hozá :S, Google al fel kerestem pár oldalt is, Le töltötem 3 helyröl is más más Packot, és egyikse megy, Nekem valamiért az extractor nem megy, se a 4.2.0a Skyfire, se maga az Arkcore os Extractor, Hibát Ír...
Valaki valahova nekem tudna adni 4.2.0a Maps és DBC ket ??, elöre is köszöném.

Üdv JEX

Szerk: Probléma megoldva, Maps és DBC ket server gyökeréhez kell tenni, Viszont a DBC ket Storages mappába kell teni, WTF ??:D Remélem Ezel tudtam segiteni pár embernek. Viszont 6 milliárd hiba üzenettet kapok :D remélem elindul igy is, KB az öszes Creatura és Item Táblába bele köt, Pedig Legfrissebb ArkDB-t használom. ArkCore hoz... No Comment.
Viszont nincs valakinek egy Original vagy Patch elt 4.2.0 14480 as WOW exe je ?, Mert erre az arkcore ra, nem enged fel csak ezel a patch el,,, Probáltam visza irni Authban a verziot, ugy látja a servert, viszont meg ál a login to server nél és ki dob....
Valaki tudna adni egy Original 4.2.0 14480 as WOW.exe-t ?  Meg köszöném

Na ezt az Exe hibát is meg oldotam, viszont csatlakozni ezelse tudok, mellesleg az adatbázis is ritka szar, több ezer hiba, na mind1, egyszer csak szép lesz ez.

Powered by EzPortal