Mangos szerver onlinosítása!

Indította deathracer, 2011 július 20, 06:04:05 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

deathracer

Sziasztok én Készítettem egy saját wow szervert, már csak azt nem tudom hogy hogyan lehet megcsinálni azt hogy mások is betudjanak rá lépni... Kérlek titeket segítsetek ebben nagyon fontos lenne :) Kérlek vegyél fel msn-re vagy ird le itt ...
MSN : dabasid@hotmail.com
Köszönöm szépen ! :)


deathracer


Ice


deathracer

csak a sajátom van meg olvastam a topicocban még ilyeneket ... és hát nem nagyon találok olyat ami nekem kellene :S

Ice

A config fájlokban átírod a 127.0.0.1-et az IP címedre + a realmlist táblánál szintén. Ha routered van, portokat is engedélyezned kell, de nem tudom fejből, miket.

deathracer

kérlek ez nekem nagyon fontos lenne ... pontosan leirni mit h kell :S és igen van routerem azt viszont hogy tudom egedélyezni ? :S

deathracer



deathracer

Hát igen itt csináltam eddig is csak valami nem stimmel ! de jólvan akkor próbálkozok !


deathracer

Hát most én vagyok béna mert a vidiben szerepel az az oldal megcsinálom, erre baszod nem is azt hozza be nekem mint a vidiben !!!! igy hogy csináljam meg... nem hiszem már el hogy 1 hete ezzel szarozok azt semmrie se jutottam !

iCore

Idézetet írta: deathracer Dátum 2011 július 20, 06:04:05 DÉLUTÁN
azt nem tudom hogy hogyan lehet megcsinálni azt hogy mások is betudjanak rá lépni...

Leírtam neked lépésről lépésre :

http://infobarkacs.hu/index.php/topic,5615.0.html

remélem sikerül boldogulni
by tauri :)SD2: ToC:  a shamanok nem dobálgatják a totemjeiket, csak ha nincs

deathracer

logging server downol !!! nekem meg bezárja a realmd-ot meg a mangosd amikor megprobálom megnyitni

deathracer

Az lenne a kérdésem hogy, a routert hogyan kell átírni mert amikor beirom az ip-m akkor nincs ott hogy forwarding, :S
és az átírásokat se nagyjából vágom, mert állandóan bezárja a realmdot meg a mangosd...mikor átírom a dolgokat !
:-[

Powered by EzPortal