2.4.3 as wow szerver készítés...

Indította xD, 2011 július 21, 02:54:41 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

xD

Sziasztok, gondoltam nyitok egy topicot, ami arról szólna, hogy hogyan is lehet csinálni egy normális 2.4.3 as wow szervert... Aki tudja írja le, hogy melyik emu lenne ehez jobb és stabilabb, /youtub felejtős!/ és hogy mi kell ahoz, hogy mindenki feltudjon lépni a wow szerverre amit házilag készítettünk... Esetleg, hogy csináljunk a szerverhez phpmyadmin vagy akármilyen adatbázis kezelőt...
A legjobb az lenne, ha valaki részletesen leírna mindent, vagy linkelne!
Aki valamit is tudna segíteni csak az írjon...(ocsmárolásokat hanyagoljuk, előre is köszi)

unitology

Akármilyen sql kezelő megfelel sztem. Ezt te választod meg mi a szimpatikus. Én személy szerint LAMP szervert szoktam telepíteni és hozzá forgatni a dolgokat. Esetleg ha lusta vagyok akkor windows és repack.  Emuhoz nem tudok hozzászólni nem olvasgattam még bc emukról.
Angol nyelvel hogy állsz? Ott több tutorialt találnál biztos több közösségi oldal/fórum foglalkozik bc témával.
Youtube-al pedig semmi gond. Szerintem vannak használható videók ha egy kis logikát tolsz a dologba akkor egy youtube videóval és egy public tutoriallal össze tudod hozni szerintem.  De ezt majd az okosabbak úgy is megmondják :-)
Sok sikert a topichoz

xD

#2
köszi...
Alakulgatnak a dolgok, youtube, nincs elvetve, csak onann már ki mazsoláztam mindent... Eléggé hasznos dolgokat találtam...
Most itt tartok: Megcsinálom a bc szerveremet... (arcemuval) de a szerora nem enged fel, pedig loogin stb elvan inditva, én pl. realm gondokra gyanakszom.. hiába localhosting ip-t irok be akk sem enegdbe... pedig sucefull...
De még annyi gondom lenne, hogy ha bejutok a szerora localhosting ip-vel, akk hogy oldom meg, hogy más is feltudjon lépni? (haveri társaság) (no-ip.com al probálkoztam, de nem nagyon megyeget...
Esetleg, ha tudnál adni egy linket, vagy valamit, ami szerinted megfelelne nekem, akk hálás lennék...
Kezdésnek megtenné egy trinity emu 2.4.3-ra...vagy antrix, csak legyen valami.. (arcemu, mangos nem naon jőn be). /angol háát... nem vok benne jó, de megtom tanulni amit kell/. mondjuk ezt találtam...
http://www.mediafire.com/?pce00wzfgmt

Raisen

Szerintem Oregoncore lealázza az összes emut 2.4.3-ba. Személy szerint nekem ez jött be a legjobban tc-n nincs bent az összes raid script vagy nem működik pl bt hyjal oregoncoren ez mind működik az összes scriptel.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

xD

#4
Nekem nem muszály, hogy scriptes legyen az insta... (haveri társaságba toljuk majd,), de ha tutsz adni linket ahonan pontosan lelehet szedni, akk kiprobálom:). Csak dobj valami emut ami jobb, mint arcemu és 2.4.3 ra van, mellesleg lehessen vele egyszerűen dolgozni...

Wow szerver készités:
Window xp, sp 3

1. lépés: letöltünk egy net framework 3.5, majd feltelepítjük.
2. lépés: letöltunk egy emut (jelen esetben 2.4.3-as arcemut), majd feltelepitjuk.
3. lépés: Bele megyunk az emu mappályába, majd ott találunk egy "ad.exe nevu filet, azt bemásoljuk a wow könyvtárunkba,(majd oda csinálunk egy "Maps" nevu filet,)

és elinditjuk az ad.exe-t ami eltart egy darabig...
4. lépés: Ha ezzel megvagyunk, akkor a wow könyvtárában a Maps nevu filet átmásoljuk az arcemu mappába.
5. lépés: Ha ezzel is meglennénk, akkor az arcemu mappában lévő "account creation.bat fájl-t nyissuk meg, és csináljunk accountot...
/Pl.
Felh: admin
pass: admin
email: admin@freemail.hu
8
0/

6. lépés: Ha megvan, akkor nyissuk meg: start background"-ot. /ez is legyen mindig minden újításnál megnyitva!!!/
7. lépés: Hogy a szerver mukodjon nyissuk meg egymás útán ebben a sorrendben 2 fájl-t gyorsan: Arcemu-logonserver.exe és útána Arcemu-world.exe!/ezek maradjanak

megnyitva! ha sucefull irt, meg latency 0 akk jó!/
8. lépés: Majd menjunk be a wow könyvtárunkba és a realmlistet irjuk át erre: Set realmlist 127.0.0.1
9. lépés: Ha ez is megvan, akk elméletileg feltutsz lépni a saját házi wow szerveredre...
10. lépés: INENNTŐL KELLENE SEGITSÉG! HA AMIT EDDIG IRTAM IBA VAN BENT JELLEZZÉTEK LÉCI...
Kéne valami phpmyadmin féle adatbázis kezelő, ahol tok dolgozgatni, pl. instance_creature template állitgatása stb...
11. lépés: Megkéne oldani, hogy mások is feltudjanak lépni! (kérlek ttieket részletesen irjátok le, így nem csak nekem segitetek hanem másnak is aki rászórul, elöre

is köszönök mindent.:)

Nah ezek alapján felpakoltam egy 2.4.3 as wow szerot, felis tok lépni meg minden! Mostmár csak az kéne, hogy mindenki feltudjon lépni, meg egy adatbázis kezelő progi, (creature_template miatt, hogy tudjak dolgozni) Inenntől kérnék nagy segítséget...

no-ip re regeltem, de ott nemtom, hogy hogyan kell megcsinálni, hogy a szeromra felléphessen akárki... Valaki segithetne...

Powered by EzPortal