Hol ajánlatos wow szervert hírdetni?!

Indította xD, 2011 július 25, 07:33:36 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

xD

Szerintem mindenki számára hasznos ez a topic...
Az lenne a kérdésem, hogy hol lehet hirdetni saját wow szerverünket? (olyan kéne ami nem elavúlt)

ident

A legegyszerűbb, ha más szerverek oldalán megnézed, hogy ők milyen toplistákon szerepelnek. 4-5 toplistán elég szerepelni. Érdemes egy olyan képet megadni, amire elegendő információ fér ki a szerverről, ne legyen túlzsúfolt, esetleg gif, vagy flash. Ezt a képet módosítva mindig aktualizálhatod a szervered infóját.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Davidoff

Felmész más szerverére és tele spammolod.

Egyébként még facebookot, twittert is ajánlom.

boss74



Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

Nyhunti

Idézetet írta: boss74 Dátum 2011 július 25, 11:13:48 DÉLUTÁN
Muszáj hülyeségekre buzdítani?? :o


Idézetet írta: Davidoff Dátum 2011 július 25, 10:51:56 DÉLUTÁN
Felmész más szerverére és tele spammolod.




Buzdítani?Ugyan már aki hirdetni akarja a szerverét az általában egy másik szerveren kezdi.Olyan szerveren kezdi ahol sok player van, nem azt mondom hogy minden szervertulaj ott kezdi, csak hogy ez az emberek vérében benne van. De ez érthető mert hol tud az ember nagy reklámot csinálni?Ahol sok rá a vevő.
"Organic life is nothing but a genetic mutation, an accident. Your lives are measured in years and decades. You wither, and die. We are eternal, the pinnacle of evolution and existence. Before us, you are nothing. Your extinction is inevitable. We are the end of everything."

"We impose order on the chaos of organic evolution. You exist because we allow it, and you will end because we demand it."

xD

Topwow.hu-n regeltem és kaptam valami kodot... nah és azt hova rakjam pontosan e107 motoros honlapomra?

LuXXoR

Ha azt se tudod jobb ha most hagyod abba. kár szegény playereket  átbaszni. Semmi értelme. Inkább maradjanak a palyerek a taurin. Az is jobb nekik mint a te szervered.

Amúgy bemásolod a kódot az oldaladba és kész.

xD

#7
De hova másoljam be ember? Engem nem a te magánérdekeid érdekelnek, meg a tauri ahol élvezed magadat...
Vagy tán te sem tudod?

LuXXoR

#8
Figyelj se fejleszt? nem vagyok egyik szervern

xD

Rendben, akkor most már tudunk rólad mindent...
Megnyitom a honlapon a webadmint és ott hova menjek, és mit töltsek ki, hogy meglegyen?
Ilyen egyszerű lenne csak... Ha akarsz segítesz, ha nem-nem...

LuXXoR

Figyelj én olyan vagyok hogyha tudok segítek ...De te ugye wowszervert akarsz üzemeltetni  akkor ne azt várd el hogy itt majd mindent elmagyaráznak :D Az biztos hogy én ilyen primitív hülyeséget nem fogok :D Másiknak lehet több türelme van itt... Át adom nekik ... Szerintem ez egy olyan dolog amit mindenkinek tudnia kell aki wow szervert csinál...És ha ezt nem tudod kíváncsi vagyok ,hogy a többi része megy e...mert lemerem fogadni ,hogy nem megy sehogy... És figyelj ha te nem értesz hozzá alkalmazz embereket akik értenek hozzá és havi 100.000 FT ot kérnek (Ezt most nem csak a web el kapcsolatba értem) És akkor már nyugodtan publikálhatod a szervered egyébként meg azért hogy barátokkal játssz nem kell toplistán szerepelni :)

xD

#11
J

unitology

Corner a kódot oda másold ahol szeretnéd hogy megjelenjen banner :-)
A hangnemet meg sürgősen le kéne cserélni valami barátibbra mert hamar kint találod magad a fórumról.
Előbb tanuld meg kezelni a szervert, honlapot, és mindent ami kell hozzá és utána már bátrabban és magabiztosabban önállóan bele tudsz vágni a szerver készítésbe. Valóban nem várhatod el hogy mindent helyetted csináljanak meg :-)

NevemSenki

Ej ej, na én leírom neked pontosan.

Szóval ha e107 akkor:

Főoldalon az Admin fül --> Utánna " Saját Menük \ Oldalak " --> Majd jobb oldalon " Manü létrehozása " -->

3 sort fogsz látni

Menü neve ( ezt csak te látod majd, azért van hogy megkülönböztesd a  többitől )
Cím Fejléc ( Ezt majd az oldalra látogatók látni fogják szerintem legyen " TopLista " )
Szöveg ( Ide másolod be a kódot )

Utána " Menü létrehozása " --> Majd bal oldalon " Admin kezdőlap " --> Kiválasztod a " Menük " opciót -- > Megjelenik a kezdőlapod a választható területekkel. Középen a kis Box-ban kiválasztod a fentebb létrehozott " TopLista " nevű Menüt. Ha ez kész, akkor rákattintasz arra a terület kis gombjára ahová tenni szeretnéd.
( Például: Aktiválás: Terület 1 )

És végül Bal oldalon megnyomod a " Refresh " gombot.

Legutolsó sorban " Admin terület elhagyása " és akkor látni fogod a menüdet.

Itt egy kép, ha a Menüs rész nem menne:




Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Powered by EzPortal