Scrip írást vállalok!!!! [Meglehetőleg nagyon olcsón és mesterfokon]

Indította Fiberhau1, 2011 augusztus 02, 05:03:20 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Fiberhau1

Üdvözlök minden Tisztelt olvasót látogatót!

Hát ritka hogy magamat hirdetem Scrit írást vállalok legyen az bármilyen Script amit a megrendelő kér.
De elvállalok Banner készítést,Weboldal készítést ,Weboldal Desinget,is.
Amit nyújtok:
1.Precíz munka
2.Meg lehetőleg gyors
3.Alacsony árak


Az árak:

Sript:1000Ft-tol 4000Ft-ig
Weboldal írás 1000-tol 4000-ig [Az ár a weboldal tol függ vagyis az ár lehet olcsóbb is]
Banner-Logo készítés 400Ft-tol-1000Ft-ig
Weboldal Desing 400 Ft-tol 1000Ft ig

Akit érdekel az ajánlat az kérem írjon 1 PM-et és a többit ott megbeszéljük


Pixa

#1
Szerintem hatásosabb lenne a hirdetésed ha mutatnál referenciát.

Főleg hogy elvileg ezekhez értesz és egy másik témába amit írtál, hogy nem találtál cataclysm patcheket elég érdekes hogy a google-t meg nem tudod használni.

De ez csak az én véleményem lehet, hogy tévedek :).

ident

4000 Ft-ért mit takar mégis a weblap? Egy ingyenes táron felraksz egy cms-t design nélkül? Csak mert egy 4-5 oldalas html, amit profin készítek 8000 Ft-nál indul, ebben se tárhely, se domain nincs. Azért húgyért-szarért ne dolgozz már lol...
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Fiberhau1

#3
Atol füg milyen komolyat akar a megrendelő felbírtam catalisym et patchelni csak azér nem volt jó mert kelet külön 1 wow exe arol kel et indítani.De szerintem Action is megmondta ezerszer ne kössetek bele más munkájába nem kötelező megrendelni  de aki akar majd elkészítem a reget a folyamat közbe mutatok róla neki képeket


ÉS MÉG VALAMI! Amunkáim során nem használok CMS rendszert az ügyfelek nagyon diszkrét vagyok mindent külön építek bele

Pixa

Idézetet írta: ident Dátum 2011 augusztus 02, 06:40:33 DÉLUTÁN
4000 Ft-ért mit takar mégis a weblap? Egy ingyenes táron felraksz egy cms-t design nélkül? Csak mert egy 4-5 oldalas html, amit profin készítek 8000 Ft-nál indul, ebben se tárhely, se domain nincs. Azért húgyért-szarért ne dolgozz már lol...

Ident míg te 8000 ft-ér ha sikerül eladnod egyet is addig a másik 4000 ft-ér elad többet :). Sok kicsi sokra megy.

ident

Idézetet írta: Pixa Dátum 2011 augusztus 02, 08:47:56 DÉLUTÁN
Idézetet írta: ident Dátum 2011 augusztus 02, 06:40:33 DÉLUTÁN
4000 Ft-ért mit takar mégis a weblap? Egy ingyenes táron felraksz egy cms-t design nélkül? Csak mert egy 4-5 oldalas html, amit profin készítek 8000 Ft-nál indul, ebben se tárhely, se domain nincs. Azért húgyért-szarért ne dolgozz már lol...

Ident míg te 8000 ft-ér ha sikerül eladnod egyet is addig a másik 4000 ft-ér elad többet :). Sok kicsi sokra megy.

Értsd helyesen az utolsó mondatom. (az árak drasztikus letörése nem ajánlott sosem, mert elkényelmesíti a megrendelőket, a készítőket pedig ellehetetleníti). Csináltam már 80k-ért is weblapot, de az ilyen nagyobb megrendelés sajnos ritka (komplett 3 nyelvű céges oldal volt). 8k-ért viszont olyan oldalt csináltam párszor, hogy ott ült mellettem a megrendelő és előtte készítettem el a grafikai részt is teljesen az ő igénye szerint ;) A 80k-sról nem mondok semmit, ott már van 1-2 "szakmai titok" :)

@Fiber
Akkor ez csak WoW-os weblap amit ajánlasz (tényleg kíváncsi vagyok)? Mert ahhoz oké az ár és hogy nem cms. Egy pár referenciát szívesen megnéznék, akár pm-be is.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Fiberhau1

Nem csak WoW-os weblapokat csinálok de ebben az ár kérdésben tényleg igazad van

Davidoff

#7
L

$0undX

A másik legnagyobb elírás a script szóval kapcsolatban valamelyik topicban valaki ilyet szól: "tudok striptelni" hát azon is szakadtam meg ezen a topicon is xDDD

Pixa

#9
"A legkisebb is számít Tesco"

UPDATE: Amúgy a mesterfokon szót kihagytam volna mivel nem ismernek a fórumon először mutass fel valamit utána kijelentheted, de én most azt veszem ki ebből amúgy, hogy foglalkoztál vele pár hetet és úgy gondoltad hogy sok mindent tudsz.

De kíváncsisággal várom egyik munkádat, hogy megmutasd.!

kagebunshin


IdézLátta valaki a script szót helyesen leírva a címben vagy a szövegben?

Én igen. Direkt figyeltem :).

Idézbármilyen Script amit a megrendelő kér.

noflame.
"-Egy dolgot viszont elárulhatnál nekem. Ki találta ki, hogy a fák őreinek erejével szálljatok szembe velem, mert nem te ugye? Te nem tudtad!
-Nem... de azért vagyunk többen, hogy valaki tudja."

NevemSenki

Hali.

Akkor Script. Nem tudom hogy milyenre gondoltál, de én ilyenre gondolok.

IdézSript:1000Ft-tol 4000Ft-ig
Ez lehetne a referenciamunkád.
Neki is kezdek.

The Battle for the Undercity - Alliance
The Battle for the Undercity - Horde

Na de ezért nem ilyen 1xű. Ehhez ugye tartoznak különféle Questek.

Az Alliance kezdjük a Reborn From The Ashes Questnél.
A Horde kezdjük a Darkness Stirs Questnél.

Hogyha átnézed akkor látni fogod hogy ez azért elég sok mindent tartalmaz. Szeretném hogy az NPC-k a kiírásokat normálisan tolják. Thrall beszéde például OG-ben, a portáloknyitása ( használható portálok, nem csak díszek ). Szóval minden ami ehhez tartozik, nem ecsetelgetem.

Több videót is találsz erről neten, ott le vannak írva a szöveget, hogy ki mikor mit mond. A menete az látható lesz.

Én még kiegészíteném annyival, hogy egy Achievement is megszerezhető legyen, de csak abban az esetben ha végigcsinálta az adott Player a Questeket, és ott volt a végéig. Ezt az Achievementet én kliens oldalról lekezelem, csak adj neki egy ID-t. A többi a te dolgod lenne.

Ezt képes lennél megcsinálni?


Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Pixa

Szerintem weboldal scriptre gondolt mint pl.: Beléptető/Regisztráció stb....

Action

Én a minap fejeztem be egy HTML oldalt amiért 25 000 Ft ütötte a markom. :)
Nem lett tökéletes de a célnak megfelelt.

Nem mindig az ár a fontos.. van olyan megrendelő aki minden nap 3 emailt küld, hogy azt ne oda azt ne úgy és azt máshogy.. :)

A másik pedig, hogy ameddig a magyar mint anyanyelvünk nem megy addig nem érdemes egy naplót se kezdeni. :)
A WORD elszáll, az írás megmarad.

Bluerák

Senki ha valóban érdekel a dolog dobj egy PM-et és megbeszéljük. :D

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

Powered by EzPortal