Azer CMS

Indította IrOn, 2011 augusztus 06, 08:40:39 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

IrOn


wizard

én CMS-es nélkül szeretném futtatni. azaz át szeretném írni html-be.

FantasyGFX

Hát szerintem nem érdemes htmlbe mert ugy még nehezebb kiirní a híreket meg stb sőt így sztem könnyeb ha leszeded az egész cmst de ha gondolod egyiknap feltöltöm neked htmlben

wizard

már megcsináltam, készen van, már rajzolom át, a rendes oldalhoz.

a gond az volt a cms-es megoldással, hogy nem wow szerverhez szeretném használni, és telepítésnél kérte a táblákat, így más megoldást kellett találnom.  :) de most már megvan, lekódoltam, és már rajzolom is tovább. :) de azért köszönöm. :)

Roamer

Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem. Szeretnék csinálni hozzá témát, de viszont nem jön össze az, hogy bevigyem az mozgó effektet.
Esetleg tudnátok segíteni, hogy mivel lehetne megcsinálni? Próbálkoztam a <srcipt></script>-el, de valamiért nem jelenítette meg a .swf file-omat a képnél, amit szeretnék animálni :S
Esetleg lenne valakinek valami ötlete, hogy mit kéne beszúrnom? :S
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

FantasyGFX


Roamer

A burning crusade-s témát szeretném átdolgozni és ahhoz szeretném megoldani, hogy illidan füstöljön, csak nem tudom hogyan kellene ráilleszteni. Próbáltam div-el meg script-el, de valamiért nem akar működni :S Tudom húzós ezzel lerendezni, hogy nem működik, de nem jeleníti meg valamiért az swf file-t :S
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

lokal

#22
Azt meg tudná mondani a weblap szerkesztője, hogy az itembolt miért nem küldi el az itemeket a játékban? esetleg valamit át kell írni? Kiírja, hogy az item elküldve a postaládádba, de ingame nem írja, hogy jött volna leveled, meg üres a postaláda..

FantasyGFX

Mer ha hostingtol van szervered ott nem küldi ki az itemeket iron el mondta miért valami tellnet vagy ilyesmi kell szólnod vagy megkell kérdezned akitöl bérled a szervert, hogy van e olyanja vagy valami.

lokal

#24
Tellnet biztos nem, azt mondják külön scriptelni kell ... :/

IrOn

#25
Elvileg telnetet kell bekapcsolni, ha az megvan akkor szerver configban, Ra.Enable 1 legyen, meg p

lokal

Console.Enable = 1
Ra.Enable = 1
Ra.IP = "0.0.0.0"
Ra.Port = 3443
Ra.MinLevel = 3
SOAP.Enabled = 0
SOAP.IP = "127.0.0.1"
SOAP.Port = 7878

ezek vannak most..

lokal

Szavazásnál miért van az, hogy rámegyek az egyik oldalra és az oké, tehát megnyitja de a weblap utána megnyitja ezt: http://coldfearwow.impacthosting.hu/?page=vote#vote ami ugyebár egy teljesen fehér oldal, ezt hogy lehetne kijavitani?

Roamer

#28
Hali. Azt hogyan lehetne megcsinálni egyedi témánál, hogy képernyő méret váltásnál (1024x768;680x480 meg ilyenen) ne csússzanak el az adott dolgok benne? Például a menük, a hírek és szinte minden kiugrik bal oldalra ha nagyobb képméreten vagyok illetve ha kisebben, akkor meg beugrik középre.
Esetleg tudnátok segíteni, hogy ez mitől lehet?
Előre köszönök minden választ.

Edit:
Sikerült a problémákat teljesen megoldani a képaránnyal.
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

MySQL

Sziasztok, meg csináltam mindent ami le van írva az előző oldalon hogy megjelenítse az ékezetes betűket de sajnos nem müködik valaki valami ötlet?

Powered by EzPortal