3d Armory

Indította FantasyGFX, 2011 augusztus 30, 03:25:06 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

FantasyGFX

Találtam 1 3d-s Armoryt ami jó trinityre mangosra és arcemura


Letöltés itt: http://filebeam.com/download.php?file=09436e70155c54f7892e2e1e7e9499f5
Jelszó: ac-web

Roamer

Nekem valamiért mindig megáll a töltésnél és hibát ír ki :S
Azt írja, hogy Loading Error...
Esetleg valaki tudna segíteni? Az emulátor SkyFire, amihez használni szeretném. Lehetséges, hogy az a gond?
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Mane

#2

NevemSenki

#3
Régebben én is találtam egy ilyet, de akkor még működött. Igaz akkor a Patch még csak 3.1.3 volt.
Ha már valaki Armory-t akar, akkor javasolnák neki egyet.

https://github.com/Shadez/wowarmory

Na ez Armory, amit lent linkeltél az ehhez képest eléggé kis teljesítményű.
Configgal lesz bajotok rendesen, de megoldható.

Itt egy régi hozzászólásom, belinkelem ide mert nem találtam meg. Ez valamennyire segít majd eligazodni.
A letöltési linkeket lecseréltem a most elérhetőekre! Én már abbahagytam ezt a tört szerver mahinálást szóval kipróbálni nem tudtam. Ha valakinek valami gondja van kicsi az esélye hogy tudok benne segíteni.

Shadez Armory telepítése!



Az Apache-ben engedélyeztetni kell a rewrite modult!!!

1,
Először is letöltjük magát az Armory-t innen:https://github.com/Shadez/wowarmory
Majd letöltjük a legfrissebb ikonkészletet innen: https://github.com/downloads/Shadez/wowarmory/wow-icons_r445_full.7z
És végül a 3d megjelenítéshez a fájlokat, azt pedig innen: http://www.megaupload.com/?d=FNT1F64V

2,
Kicsomagoljuk magát az Armory-t a WampServer/www mappába.
Az ikonkészletet kicsomagoljuk a "wow-ikons" mappába ( a meglévőket felülírjuk )
A 3D Viewer-t pedig kicsomagoljuk a "modells" mappába ( meglévőt felülírni )

3,
Találunk a főkönyvtárban ( wamp/www ) egy .htaccess.zip fájlt ezt simán kibontjuk ott ahol van, és a meglévőket felülírjuk.

4,

Bemegyünk az include/classes mappába, és ott találunk egy fájlt aminek a neve configuration.php.default
Átnevezzük configuration.php-re.
Majd végül megnyitjuk.

5,
Angolul igaz le van írva hogy mi micsoda, de nekem nem volt érthető, sok keresés után megcsináltam, és így jó lett. Próbáljátok meg így beállítani. ( Nekem csak 1 Realmom van, és az is Trinity, ezért van nekem az alján csak 1 sor )

Idéz<?php

/**
* @package World of Warcraft Armory
* @version Release Candidate 1
* @revision 303
* @copyright (c) 2009-2010 Shadez  
* @license http://opensource.org/licenses/gpl-license.php GNU Public License
*
* This program is free software; you can redistribute it and/or modify
* it under the terms of the GNU General Public License as published by
* the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or
* (at your option) any later version.
*
* This program is distributed in the hope that it will be useful,
* but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
* MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
* GNU General Public License for more details.
*
* You should have received a copy of the GNU General Public License
* along with this program; if not, write to the Free Software
* Foundation, Inc., 59 Temple Place, Suite 330, Boston, MA  02111-1307  USA
**/

if(!defined('__ARMORY__')) {
   die('Direct access to this file not allowed!');
}

$ArmoryConfig = array();
$ArmoryConfig['mysql'] = array();
/* Armory Database configuration */
$ArmoryConfig['mysql']['host_armory']     = 'localhost';
$ArmoryConfig['mysql']['user_armory']     = 'root';
$ArmoryConfig['mysql']['pass_armory']     = 'XXXX';
$ArmoryConfig['mysql']['name_armory']     = 'armory';
$ArmoryConfig['mysql']['charset_armory']  = 'UTF8';

/* Accounts (realmd) Database configuration */
$ArmoryConfig['mysql']['host_realmd']         = 'localhost';
$ArmoryConfig['mysql']['user_realmd']         = 'root';
$ArmoryConfig['mysql']['pass_realmd']         = 'XXXX';
$ArmoryConfig['mysql']['name_realmd']         = 'realmd';
$ArmoryConfig['mysql']['charset_realmd']      = 'UTF8';

/* For characters & world DB configuration see $ArmoryConfig['multiRealm'][@]['@@'] / ['@@@'] */

/* Armory settings */
$ArmoryConfig['settings']['server_version']   = '333'; // '322' or '333', without dots or something else
$ArmoryConfig['settings']['siteCharset']      = 'utf-8';
$ArmoryConfig['settings']['useNews']          = false;
$ArmoryConfig['settings']['defaultRealmId']   = 1;
$ArmoryConfig['settings']['defaultRealmName'] = 'Bravandvia'; // Realm name
$ArmoryConfig['settings']['defaultBGName']    = 'Massive Network'; // "Battlegroup" name, just cosmetic
$ArmoryConfig['settings']['useCache']         = false;
$ArmoryConfig['settings']['cache_lifetime']   = 86400; // In seconds; default - 1 day.
$ArmoryConfig['settings']['minlevel']         = 10; // Character must have this level or higher to be shown in Armory
$ArmoryConfig['settings']['minGmLevelToShow'] = 3;  // Show characters : 0 - only players, 1 - moderators, 2 - GMs, 3 - everyone
$ArmoryConfig['settings']['defaultLocale']    = 'en_gb'; // Can be 'ru_ru' or 'en_gb'
$ArmoryConfig['settings']['showScriptInfo']   = true;    // Display script info (generation time, etc.) ? (true/false) (not used now)
$ArmoryConfig['settings']['maintenance']      = false;   // Disable site? (true/false)
$ArmoryConfig['settings']['useDebug']         = false;   // Use debug? (true/false). STRONGLY not recommended on live server!
$ArmoryConfig['settings']['logLevel']         = 2;       // 1 - only errors, 2 - debug mode
$ArmoryConfig['settings']['configVersion']    = 1107201001; // Do not change this value!
$ArmoryConfig['settings']['checkVersionType'] = 'show'; // How to output Armory check results (db revision, config version, etc.)
                                                      // Option can have 'show' or 'log' value (if nothing selected, script will use 'show' value)
                                                      // 'show': display error message and stop script work
                                                      // 'log' : write error to error log and continue script work (may cause errors!)
                                                      // Default and recommended value: 'show'

$ArmoryConfig['multiRealm'][1]['id']                 = 1;
$ArmoryConfig['multiRealm'][1]['name']               = '*';
$ArmoryConfig['multiRealm'][1]['type']               = '**';
$ArmoryConfig['multiRealm'][1]['host_characters']    = 'localhost';
$ArmoryConfig['multiRealm'][1]['user_characters']    = 'root';
$ArmoryConfig['multiRealm'][1]['pass_characters']    = 'XXXX';
$ArmoryConfig['multiRealm'][1]['name_characters']    = '@@';
$ArmoryConfig['multiRealm'][1]['charset_characters'] = 'UTF8';
$ArmoryConfig['multiRealm'][1]['host_mangos']        = 'localhost';
$ArmoryConfig['multiRealm'][1]['user_mangos']        = 'root';
$ArmoryConfig['multiRealm'][1]['pass_mangos']        = 'XXXX';
$ArmoryConfig['multiRealm'][1]['name_mangos']        = '@@@';
$ArmoryConfig['multiRealm'][1]['charset_mangos']     = 'UTF8';
?>

IdézXXXX => MySql jelszavad

@     => RealmID (több realm is lehet, de azt is konfigurálni kell --no commnet )

@@  => A Charaktereket tároló Adatbázisod neve ( Trinity-nél ez characters )

@@@ => World adatbázisod ( Trinity-nél ez world, Mangosnál ha jól tudom mangos )

*     =>  Realmod Neve

**   => Realmod típusa, ez nagyon fontos! ( ha Trinityt használsz akkor azt írod ne hogy "trinity, ha pedig Mangos-t akkor azt írod hogy "mangos"!!!!

6,
Ha ezzel készen vagyunk akkor csinálunk egy új adatbázist "armory" néven és betöltjük az SQL-eket és a hozzá tartozó Update-eket. Az sql-ek értelemszerűen az SQL mappában találhatóak ( mindig a legnagyobb Rev.-számú SQL-t töltsük be 307), de az Update mappára is odafigyelni.

7,

Van egy olyan mappa hogy "tools" azon belül ha Trinity-t használsz akkor tools/trinity és abban találsz 1 .patch fájlt aminek a neve "wowarmory_patch.patch" Ezzel a patch fájlal fel kell Patch-elni a Core-odat!!!
Van ott még 1-2 kiegészítő annak érdekében hogy minden rendeltetés szerint működjön, ugyan úgy kell csinálni mint ezt, de nem fogom legépelni.

8,
Ha ez megvan, akkor jöhet a Core újraforgatása.

9,
Majd ha lecserélted a Core-t, belépsz és kreálsz egy karaktert, vagy belépsz egy meglévővel.
Ha bent vagy magadra targetelsz, és kiadod ezt a parancsot ".save" elmenti a karidat.

10,
Majd Localhost http://localhost/, és beírod a keresőbe a karaktered nevét, kidobja a karidat hogy melyik Relmon van. Katt a nevére, és már kész is vagy.


Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Roamer

Köszi, akkor megnézem én is, viszont ezt SkyFire-hez is lehet használni? :/
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Bluerák

Idézetet írta: Roamer Dátum 2011 szeptember 08, 03:50:51 DÉLUTÁN
Köszi, akkor megnézem én is, viszont ezt SkyFire-hez is lehet használni? :/
Lehet.

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

NevemSenki

Én ha jól tudom, nem kell neki sok minden. Van egy hg patch fájl ami trinityhez készült, a lényege annyi hogy az adatbázisban egy bizonyos táblát feltöltsön amikor .save-eled a character-ed. Ott adja meg a ruhácskáknak az ID-jét ( display ) veszőkkel elválasztva. Maga az armori azt olvassa ki. A realm-hoz is van köze, de ha jól tudom a cata emu is Tc alapú. Szóval csak azt kell megoldani hogy azt a bizonyos táblát feltöltse. Meg uyge az új cucoknak a képecskéi. Az armory-nak ez a lényege. Az hogy a keresője kiterjedjen item-ekre, object-ekre.... az már a tábla struktúrán múlik. Ha nagyon kéne lehet meg tudnám csinálni. Milyen Patch-re kell?

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Roamer

Jelenleg ha jól tudom akkor a szerverünk 4.2.0-án megy. Vagyis a hostos azt mondta. A szeróra fel lehet léni 4.0.6-ról és 4.0.2-ról is:). És igen, a SkyFire trinity alapú. :)
Viszont még nem sikerült elérni az Armoryt :S Azt nem lehet megoldani valahogy, hogy a phpmyadmin nagyobb file-kat is feltöltsön? :S
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

NevemSenki

Én annó úgy oldottam meg hogy szétdaraboltam az Sql-t. Szerintem egy próbát megér.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

ident

Egy friss phpmyadminnak tudnia kell a nagy fájl darabolt importját is, ami nem ugyanaz, mint a beállított legnagyobb futtatható fájl méret, de vonatkozik a darabokra, hogy egyszerre a nagy fájl importjánál mennyit olvasson be. Lehet ezt külön kell engedélyezni, de a hosting ezt nem fogja megtenni ha eddig nem tette, ekkor jön az amit Senki is írt, tehát a darabolás. Esetleg kisebb hostingnál ha van putty, akkor mysql promptból (ez utóbbi elég ritka).
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Powered by EzPortal