ChaosCore 3.3.5a Részletes leírás!

Indította .TouCH, 2011 szeptember 06, 07:30:37 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

cinca19

Érdekes mert rá megyek és semmi sem történik :D

Raisen

De nagy változtatás a többihez képest ott meg a portalnal mész rá a felső emeleten és oda rak :D


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Shutdown

A forrás fileok-ról és a Chaos db v5 ről kaphatnék egy letöltési linket? mert rosszak amik ki vannak irva ???

Ranger

hi.
kerestem én is de nemtaláltam meg a db-jét, sztem  már nem érdemes ezt a core-t használni, mert elavult nagyon, már 1 éve semmiféle frissítést nemkapott már.
használj sima trinity-t vagy face core-t! :P

ChaosCore

ChaosCore nem maradt abba továbbra is fejlesztés alatt áll csak nem nagy támogatottság végett nem igazán tudok eredményes lenni. Ha a régi emlékek jók voltak legyetek szívesek issue(hiba bejelentés) támogassátok a munkámat, hogy továbbra is eredményes munkát végezhessek

Locknes

ChaosCore

Érdekelteknek Gunship Battle tesztelésre vár, hogy tudjuk mennyire felel meg az ígényeknek

biggie0630

Sziasztok!

Kipróbáltam már az összes létező emut MaNGOS, TrinityCore stb... de sajnos eléggé hiányosak.
Egyetlen egy van ami nagyjából használható és mennek benne az insták is kisebb nagyobb hibával ez
pedig a jzy's blizzlike repack v3.0(release) ebben megy ICC kivétel a gunship battle, megy a ToC10 és a ToC5 is és a Frozen halls insták. Pedig elég régi repack azóta kijött számtalan új de nem jók pl: ToC5 egyikben sem megy.
Most próbáltam a ChaosCore-t is de az is ugyan olyan ICCben a gunship ott van de el nem lehet indítani nincsenek rajta az NPC-k, ToC5 sem működik. (Ennyit néztem meg hirtelen) Azt vettem észre minél újabb verzió jön ki annál bugosabb és kevesebb dolog megy rajta számomra érthetetlen ha már egyszer valami ment akkor az a köv. verzióban miért nem megy?
Valakinek valami ötlete van, hogy mi lehet a baj ill. tud valaki ajánlani egy olyan repackot esetleg forrást amit ha lefordítok akkor az működik rendesen? Esetleg ti is találkoztatok ezekkel a hibákkal?

Segítségeteket előre is köszönöm!

rasocsabi

biggie0630 én a FaceCore-t ajánlom abban találkoztam már olyan verziókkal amin rendesen ment icc is.

biggie0630

Köszi rasocsabi!

Esetleg tudsz mondani egy oldal címet ahol elérhető ez a FaceCore?

rasocsabi


Senlan

Sziasztok!

Én itt új tag vagyok, és azt szeretném, ha valaki segítene a problémám megoldásában.

A problémám a következő:

Egészen addig eljutottam, hogy helyesen betallóztam a Souce mappát is és a Build mappát is.
Rákattintottam a Configurate-ra, kiválasztottam a Visual Studio 10-et, elindult, kicsit töltött, aztán ez a kép fogadott:


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Kérlek benneteket, ha tudtok, segítsetek nekem!:)

P.S. : Ha nem látjátok a képet, itt a linkje is: http://kepfeltoltes.hu/view/131024/hiba_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
"Az igazán nagy embert az jellemzi, hogy a lehetetlent akarja, és valósítja meg."

MySQL

OpenSSL-t telepíts fel és próbáld újra, linket találsz valamelyik tutorialba szerintem!

Senlan

#27
Az OpenSSL-t már feltelepítettem, mikor beütött a hiba. Egyedül a MySQL szervert nem tudtam letölteni.

Lehet hogy az lehet a hiba forrása is? :-\

P.S. Sőt, nem is találtam OpenSSL-t  1.0.0d típusban. Ha valaki tudna segíteni a problémámban, nagyon megköszönném. Kipróbálnám a ChaosCore-t!! :D
"Az igazán nagy embert az jellemzi, hogy a lehetetlent akarja, és valósítja meg."

MySQL


Powered by EzPortal