3D Character megjelenítő (need help!)

Indította Roamer, 2011 szeptember 18, 08:14:40 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Roamer

Sziasztok!
Találtam egy sima karakter megjelenítőt, de SkyFire-n nem akar működni!

http://www.ac-web.org/forums/showthread.php?t=89712

Mivel a SkyFire TC alapú, így úgy gondoltam hogy jónak kéne lennie, de valami gond van vele :S

Ezt írja ki, amikor rákeresek egy karakterre:

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in E:\Server\Nexus-WoW\_Server\htdocs\cataclysm\3d.php on line 48
The Character could not be retrieved. We apologize for any inconvenience.

Esetleg valaki tudna segíteni, hogy működjön SkyFire-n is? Szerintem nem én lennék az egyedüli, akinek kellene ez a felület ^^"

Előre is köszönöm! :)
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Mane

Hát én kipróbáltam 3.3.5 trinityn is, nekem azon se működik, nemhogy skyfirén, ezt kaptam:
The Inventory could not be retrieved. We apologize for any inconvenience.

A feltöltő azt írja: Is not my credit i only share it ! 100%workyng with 3.3.3a, valószínűleg azért nem megy, mert az a patch óta jelentős változáson ment át a db character része, bár már nem emlékszem mi változott sajnos. De azért persze lehet, hogy ettől még működhet, csak én nem tudom mit kell átírni.

Alince

Is not my credit i only share it ! 100%workyng with 3.3.3a ottvolt az oldalon 3.3.3a s verizó,hogy ez skyfiren is mennyen jelentösen átkéne configolni... de még 3.3.5a an  se megy mellesleg ahogy néztem ez ascent emura van,de lehet,hogy tévedek:D

Roamer

Én úgy láttam hogy elvileg trinity-re jó és hogy csak alatta van olyan, ami ascentre, de nem tudom :S
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Alince

Lehet,hogy jó tc re is :) de 3.3.3a ra irták ugy láttam  :D

Archangel

A 3D megjelenítő alapból nem működik ezzel a fajta megoldással, hiszen ha egy slot üres, akkor már hibát ír.
A lekérdezés pedig hibás, méghozzá :
$re1['item_template'];
$re2['item_template'];
....
$re18['item_template'];


Itt a végéig ki kell cserélni az "item_template"-et "item" re.

Tehát így nézzen ki:

$re18['item'];
Ezek után ha minden slotban van egy item, akkor működik.

IrOn


IrOn


Sunny

#8
akkor m

NevemSenki

Hát.. ez nálam nem működik.
Az utolsó záró php syntax-ra dob egy hibát, magyarul utolsó sor amiben a záró ?> van.
És pontosan nem történik semmi.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

IrOn

Idézetet írta: NevemSenki Dátum 2012 szeptember 30, 01:26:36 DÉLUTÁN
Hát.. ez nálam nem működik.
Az utolsó záró php syntax-ra dob egy hibát, magyarul utolsó sor amiben a záró ?> van.
És pontosan nem történik semmi.

Üdv.: Senki
másold be a hibát, esetleg teszt oldalt

NevemSenki

#11
Tesztoldal nincs, mivel wamp-ot használok.
Ő van fent: wampserver2.2e-php5.4.3-httpd2.2.22-mysql5.5.24-32b.exe

És a hiba pedig ez:

IdézParse error: syntax error, unexpected $end in C:\wamp\www\3dcharacter.php on line 166

Úgy néz ki akkor a hiba az én készülékemben van.
Lehet valami modul nincs bekapcsolva, vagy éppen gőzöm sincsen.

Ezt megcsináltam, de a hiba ugyan az.
IdézTo use short open tags, it must be enabled in PHP.INI. Search for short_open_tag in PHP.INI, and change the value to On. The line should look line:

short_open_tag = On

Üdv.: Senki


Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

IrOn


NevemSenki

Na. Most én is megoldottam. Rövidített Tage-eket használtam kezdő Tage-ként is. ( Bekapcsoltam a short_open_tag modult is php-ben. )
A baj már csak ott van, hogy nem találja meg a karaktereket. Pedig ahogy néztem, jó helyen keresgél.
Jól írom be a nevet, létezik is, de semmi.

Üdv.: Senki

Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

IrOn

#14
ha küldesz egy sql adatbázist pm-ben berakom azt, wow szervert nem tudok most indítani, viszont kéne karaktert létrehozni(egyesével beállítgatni nincs nagyon kedvem :D)

beraktam egy alap karaktert, nincs rajta beállítva semmi, ezért nem tudja betölteni, de hibát nem dob: http://ironweb.eu/teszt/ (név: Iron)

Powered by EzPortal