criticale.org - Vége (Egy időre)

Indította Explo, 2011 szeptember 26, 05:55:26 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Explo

Azzal kezdeném, hogy nem saját döntésemből lett vége és azzal folytatnám, hogy részben a Monsteres cikk miatt.

Részben... teljesen amiatt...

Most már kimondhatom: a cikk Hunti miatt nem kerülhetett egy darabig nyilvánosságra, több telefonbeszélgetésben is bejelentette nekem, hogy ha a cikket kirakom azzal az Á.SZ.F-t sértem meg, ami tárhelytörléssel fog járni.

Hát igen, azzal járt, mint láthatjátok ti is...

A cikk meg volt írva, viszont le volt kódolva,  de ez a Googlenak semmit nem jelentett, ugyanúgy eltárolta. Valamelyest érthető az, hogy Hunti így döntött, nem vitatom a döntés helyességét (itt).

De mire fel ez a "vasszigor"? Tényleg ez a cikk ennyire nagy gond lett volna ha megjelenik?

Nem hiszem, hogy tényleg csak ez lenne Hunti gondja. Hallottam 1-2 dolgot, viszont ezeket nem írom most le, nem akarok hamis vádakat felhozni, és nem akarok "szardobálást" csinálni ebből a dologból is. Inkább csendben maradok.

Nagyon bonyolult tényleg most ez az egész herce-hurca az oldal körül, aki kíváncsi minden részletre esetleg MSN-en felkereshet: kisleki.rich@hotmail.com

Na de hogyan tovább criticale.org?

Így utólag Huntitól kaptam egy SMS-t, hogy a domaint költöztethetem ahova akarom. Hát igen, fogom is.  :)

Most minimum napokra, de inkább hetekre lesz szükségem, hogy a criticale.org körül minden visszaálljon a régi kerékvágásba, a tárhelyre vonatkozóan már meg lett oldva minden (hála Kirknek és egy jó ismerősének) szerencsére.

Egy szó, mint száz: most egy kis szünet, viszont rövid időn belül újra jelentkezik a criticale.org!

Ui.: A cikk innen tölthető le:

http://www.fileserve.com/file/X3WZYh5/emuf.txt
Soha nem lesz már olyan, mint régen. Más lesz. De ez nem jelenti azt, hogy rosszabb.

iCore

by tauri :)SD2: ToC:  a shamanok nem dobálgatják a totemjeiket, csak ha nincs

Powered by EzPortal