Raisen Repack V2/Project Immár Morpheus coreval és Adatbázissal.

Indította Raisen, 2011 október 06, 02:46:10 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Raisen

Hamarosan ide fog felkerülni a nem teljesen saját morpheus core és adatbázis egy repackba.
Nem saját arra értendő hogy az alapokról nem építünk fel egy saját rendszert mivel már van egy pár amit csak tovább kell fejleszteni és pár dolgot módosítani maga a core tc2 mangos és skyfire alapokon fog feküdni 4.2.0 patchen ennyit ízelítőnek :P Pontos ki adási dátumot nem tudok adni ez attól fog függeni hogy menyi időt ölök bele. Minden héten nézzétek a témát és tudjatok meg több infót a "demo" kiadásáról...Valószínűleg a teljesen fix változat(forráskód),(Adatbázis) év vége felé lesz publikálva amiből persze ti kaptok egy fejlesztésben lévő változatot ami lesz a repackba :)


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

FantasyGFX


Rocsorayen



jex005

Hát, ahogy látom, Raisen nem nagyon halad a Dologal :(, Pedig látam munkáját jól csinálja amit csinál.

Raisen

#5
Elnézést kérek (itt az ideje) Minden egyes tagtól idéző jelben :) Mostanában nem nagyon érek rá meguntam az egészet egyszerűen undorodok már a wowtól lehet a sok éves bukás miatt és a blizzard hülyesége miatt egyszerűen nem köt le a game és még sorolhatnám a magyar felfogást ezek közé ezáltal nem látom értelmét tovább ezzel foglalkozni amit be ígértem majd teljesítem karácsonyi ajándéknak aztán abba hagyom az egészet. Minden tagtól elnézést kérek hogy csúszik a dolog ...


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Raisen

Nem tudom mennyivel mentek többre mint a mostani skyfireval de jövő hónapban publikálom a morpheus coret/db-t addig megpróbálom össze dobni vashj'ir-t és tovább javítani a spelleket illetve instákat szerintem marad az egyedüli fejlesztés és a havi update kiadás.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

jex005

Akkor ez azt jelenti hogy még is Foglalkozol a Dologal Raisen ? Mert annak Én személy szerint Örülnék, Láttam Az elsö Kiadásodat, és Én nagyon Jónak itéltem, ezért is Várom már a munkádat, Az mindegy milyen lassan is jönne,

Raisen

#8
Re ::: Most tértem vissza mp core már nincs is meg illetve nem foglalkozok wowal de esetleg ha neki állnék teljes fejlesztés lenne átírnám a játék motorját és elvinném kicsit az egész játékot más irányba szerintem a bc motorja tökéletes lenne erre jól optimalizált valamivel könnyebben vissza fejthető nincs tele minden szarral illetve a motor átírásához saját ötletek kellenek a nagy része menne a kukába tényleg csak az alapjait hagynám meg ugyanis egy fejlődő rendszert és motort igen sok időbe tartana megírni. Hoztam is létre egy témát erre
http://infobarkacs.hu/index.php/topic,8916.0.html


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Powered by EzPortal