World of warcraft szerver hosting

Indította Rocsorayen, 2011 október 11, 07:32:13 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Rocsorayen

Hali!
Érdeklődnék hogy 2500-2800FT körül melyik hostingoknál lehet 25-30 slotos szervert bérelni, ahol lehet paypallal fizetni?

iCore

Úgy tudom hogy Vng és impect host , de az impectet nem ajánlom sosem online semmi support, lese szarnak, és laggos.

Vng stabil,nem laggol igazábol nincs rá panasz.
by tauri :)SD2: ToC:  a shamanok nem dobálgatják a totemjeiket, csak ha nincs

Rocsorayen

Tehát akkor vngtől megéri rendelnem? Árai nagyon kedvező :) Azt hallottam 1ik embertől hogy vngnél lehetetlen szervert vezetni ugyanis nincs support.. Erről mi a véleményed?

iCore

Weben szinte állandóan elérhetőek és ha kértem frissítést (4.x.x) akkor mondták h mit raknak be és mit nem, volt hogy saját frissítést adtam mondták hogy nemokos dolog de berakták , persze hogy  kifagyott a login szerver:D

Szerintem a supportal nincs gond
by tauri :)SD2: ToC:  a shamanok nem dobálgatják a totemjeiket, csak ha nincs

LuXXoR

Baráti társaságomba van 1-2 ember akik tőle rendeltek és hát nagyon megbánták mert miután kifizették a szervert le se szarták őket kb :D Kértek valamit és hogy ezt ők nem tudják meg csinálni meg stb ... Lehet hogy Hazudtak/Csak velük Voltak ilyenek/Vagy akármi én ezt halottam róla :$ Ha nem igaz elnézést kérek a VNG-től :$

Rocsorayen

Érdekes módon akár mikor keresek supporton ügyfélszolgálatost, mindíg vagy FPS configost, vagy Wow configost találok. Még jó hogy nem rendeltem :) Szerintem Deathlordtól rendelek :)

$0undX


Rocsorayen

Igen, tudom hogy nagyon rendes cég így tőlük fogom bérelni a szervert :) Rengeteget elérhető a vezető msnen és kedvező áraik vannak :)

Powered by EzPortal