World of Warcraft: Mists of Pandaria

Indította TwL, 2011 október 22, 12:42:40 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

dogpitt

->Frissítések és információk<-


Nagax

#32
Idézetet írta: ident Dátum 2011 október 26, 12:43:11 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Reconka Dátum 2011 október 25, 01:51:10 DÉLUTÁN
Haldoklik a wow, ezen az sem valtoztatt, hogy nehany tortos ember atmegy eredetire, es ugy gondolja, hogy "elete legjobb konentjet tolhatja".

Törthöz viszonyítva oltári nagy a különbség és ebbe ne is menjünk jobban bele, mert felesleges.

Viszont!

http://www.youtube.com/watch?v=WRmNN-e63QA

23:30-tól aki tud egy kicsit angolul megtudhatja mi a jelentősége a Pet Battle System-nek. Ezzel azt hiszem minden troll éhenhalhat végre, aki szidja :)

Röviden összefoglalva:

Beloggolsz, készítesz egy új karaktert és a pet lapodon ott lesz minden pet, amit a maineddel szereztél. Ha ez a rendszer beválik, akkor pillanatok alatt kiváltja majd a mailben elküldött itemeket. Tehát nem kell majd mailezned az altodnak, hanem egyes itemek elérhetőek lesznek az altod számára is. Példának a mountokat és a heirloom itemeket említi meg. Tehát a jó öreg bevált módszert alkalmazzák egy új rendszer alapjainak megalkotásához. (Think out of the Box!)

KB. összes hozzászólásodba a Pet Battle System-et erőlteted. Bár én már 2-3 éve nem nyúltam wowhoz, de nyomon szoktam követni, és Reconkának adnék igazat amit írt.

IdézRecon írta
az a baj, hogy nagyreszt  leegyszerusitik a komplex vilagot.. Miert? Mert az emberek nehezen tanuljak meg a rendszereket, nem szeretnek utana szamolni statoknak stb es Ez a casual,  es tizen eveseknek kedvez.

Az egesz olyan mint valami  aprilisi trefa (jee  aprilisi trefa volt ez az uj faj anno), jobban orultem volna Nagaknak.
Annyit mondok hogy a szamok nem  hazudnak,  csokkeno felben van a wow fanok tabora, es ez nem veletlen.

Haldoklik a wow, ezen az sem valtoztatt, hogy nehany tortos ember atmegy eredetire, es ugy gondolja, hogy "elete legjobb konentjet tolhatja".

Ugyanúgy Diablo 3-at is elbaszták mióta elment onnan 1-2 normális szerkesztő haverom is megvette és most ott porosodik neki a polcon...

És visszatérve első hozzászólásokhoz szerintem is fölösleges évente váltogatni a kiegészítőket, főleg ilyen kungfu panda féleséggel...

Szerintem is kezd át menni az egész dedó-ba és a Naga optimálisabb lenne.
Hamarosan !

ident

Idézetet írta: Nagax Dátum 2012 július 20, 06:11:01 DÉLUTÁN
KB. összes hozzászólásodba a Pet Battle System-et erőlteted. Bár én már 2-3 éve nem nyúltam wowhoz, de nyomon szoktam követni, és Reconkának adnék igazat amit írt.

Ha nem érted, hogy miért, az nem az én bajom :)

Engem nem a pandák, nagák és a pet battle érdekel leginkább, hanem a saját druidám, ami mint minden másik kaszt, sokkal érdekesebb lesz. 1 hónap és kiderül :P
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

FantasyGFX

Pár kép, hogy miújság van most eredetin! :)

Bejelentkezés (realmot ne nézzétek mert azon voltam fennt utoljára XD)



Horde(karakter készítés)



Alliance(karakter készítés)



Customize



Pandarian sziget(mutatja az összes szigetet hogy hányas szintöl lehet felfejlödni xx szintre)



Térkép( egy új sziget rész)



Majd később töltök fel képet ha lesz hozzá kedvem de a dungeon is megváltozott meg a title is stb.... nagyon fasza minden! :)


Powered by EzPortal