IRC Chat

Indította Roamer, 2011 október 27, 11:52:27 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Roamer

Üdv mindenkinek!
Az elmúlt napokban keresgéltem interneten, de sajnos nem sok sikerrel.
IRC Chat-et keresgettem, amit telepíteni lehetne webszerverre, illetve be lehet illeszteni html-be, de eddig javarészt csak olyanokat találtam, amiket le kell tölteni.
Esetleg valaki nem ismer olyat, amit be lehet ágyazni weboldalakra, mint pl a tauri-nak van?
Ha jól sejtem akkor nem csak nekem lenne szükségem ilyen lehetőségre.
Előre is köszönök mindent!
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Ryan

Idézetet írta: Roamer Dátum 2011 október 27, 11:52:27 DÉLUTÁN
Üdv mindenkinek!
Az elmúlt napokban keresgéltem interneten, de sajnos nem sok sikerrel.
IRC Chat-et keresgettem, amit telepíteni lehetne webszerverre, illetve be lehet illeszteni html-be, de eddig javarészt csak olyanokat találtam, amiket le kell tölteni.
Esetleg valaki nem ismer olyat, amit be lehet ágyazni weboldalakra, mint pl a tauri-nak van?
Ha jól sejtem akkor nem csak nekem lenne szükségem ilyen lehetőségre.
Előre is köszönök mindent!

Milyen weboldalad van? egyénileg összerakott (php,html,css) vagy valamilyen CS rendszert használsz?

Roamer

Azer CMS-en csinálgatok egy témát és ahhoz szeretnék pluszokat. Szépen alakul, de gondoltam kéne bele egy IRC Chat is, hogy közvetlen lehessen elérni adminokat. Találtam egyet, csak azzal az a baj, hogy nem nagyon esztétikus :S Ráadást a beállítások sem tökéletesek, mert kapcsolódik egy szerverhez :S
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

LuXXoR

#3
Esetleg a FlashChat ?



Van rá több téma de akár sajátot is készíthetsz rá (Ha jól emlékszem, elég régen használtam már de nekem tetszik :) )

Nem tudom hogy konkrétan milyenre gondoltál de szerintem ez tökéletes wow szerverekhez is :)

Roamer

Köszönöm :D Ez tökéletes :) Máris tesztelem :)
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Powered by EzPortal