Web-WoW Cms | Telep

Indította Sunny, 2011 november 02, 08:07:31 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Sunny

Ha m

IrOn


Sunny

#2
Egyedi modulok:


IrOn

Idézetet írta: Sunny Dátum 2011 november 02, 08:39:17 DÉLUTÁN
Egyedi modulok:

Ölések szerinti listázás:
Kinézet:

Letöltés:http://data.hu/get/4380254/wwc-honor_kills.php


Vezetői Tagok felsorolása:
Kinézet:

Letöltés:http://data.hu/get/4380256/staff.php

U.I: A fileneveket NE ÍRJÁTOK ÁT mert nem fognak működni! Ha meg szeretnétek változtatni a nevét akkor a php-n belül is át kell írni!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Telepítés:

Rakjátok a fileokat a www/engine/modules/  mappába!
Az account panelban azonnal meg fognak jelenni!!

csak nekem nem tölti le? (szerintem valami van data.hu-val ) rányomok letöltés, és hiba.

Sunny

frissítettem a letöltési linkeket!

FantasyGFX


lokal

600 000HUF a WebWoW-ért... akkor már inkább vennék 1szervergépet, abba több pénz van :D

FantasyGFX

Helyesbítek.....
1 U.S dollár = 224 Ft körül van és a webwow 2 év allat 4000 U.S dollár a nyeresége.
És 3000 U.S dollár-ér akarják eladni ami nem 600.000 Ft hanem csak 67200 Ft.
Lehet hogy ez soknak tünik 1 CMS-re de ennél hidd el vannak drágább CMS-ek is sőt vannak olyan weblapok amik 80.000Ftba is kerülnek :).

lokal

Bocsi de ha a 3000-ret beszorzom 224-gyel az nekem sehogyse 67200... és szerintem nem velem van a hiba :)

FantasyGFX

Bocs télleg igazad van hülyeséget beszéltem  :D ... 672000Ft...

lokal

Elnézve :D :) ugye, hogy így már kicsit többnek tűnik egy oldalért? :D

Sunny

Persze kicsit borsos az ár :) de ha van ilyen megszállott valaki külföldön az biztos hogy megveszi..

FantasyGFX

Hát most... Sokat dolgoztak rajta és 2 évig müködött mondjuk ugy hogy ha gazdag lennék megvenném :)... de még ez se lenne biztos

FantasyGFX

Idézetet írta: Sunny Dátum 2011 november 03, 06:54:51 DÉLUTÁN
Persze kicsit borsos az ár :) de ha van ilyen megszállott valaki külföldön az biztos hogy megveszi..

Ez igaz vegyük például az Eredetit mennyiért árulják a karaktereket majdnem 500.000Ftért és van olyan aki megszállot és megveszi :)

iCore

by tauri :)SD2: ToC:  a shamanok nem dobálgatják a totemjeiket, csak ha nincs

Powered by EzPortal