Web-WoW Cms | Telep

Indította Sunny, 2011 november 02, 08:07:31 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Archangel

Bocs, hogy közbeszólok, de nem 100%-ig Axe munkája. Aki ismeri a PingueCMS-t (már nem elérhető), illetve a fejlesztőcsapatát, egy részét onnan vette át, ez pár fájlba még bent is van (MaverFax a csákó neve). Emiatt a csapat megutálta a Web-Wowot, de azóta a fórum is megszűnt, azt hiszem hostinggal foglalkoznak perpillanat.  Ez csak egy kiegészítő infó akart lenni, szép napot.  ;D

Shutdown

Tudna valaki segíteni? Tfm wolrd hostingtól van egy oldalam www.azuremystwow.tfmworld.hu felraktam a web wowot ftp-n de nem jön be a telepítő az oldalon mi lehet a gond?

Reconka

rossz helyre  masoltad fel Kicsim..
masold jo helyre mucikam pl a  htdocs mappaba

Shutdown

tényleg? nincs csak egy image mappa és egy index.php kicsikém :)

IrOn

írd felül az index.php-t, vagy töröld ami alapból benne van és másold bele webwowot

Shutdown

ha másik CMS rendszert akarok telepíteni azt se mutatja az oldalon xD

IrOn

de nincs is törölve az alap index.php-t először azt kéne, nem?

Shutdown

bocsi am rosszul írtam nem index.php van hanem index.html!

IrOn


FantasyGFX

Lényeg a lényeg...amit kaptál tfmtől aldomainhoz ftp-t ott kitörölsz mindent..MINDENT, hogy ne legyen benn semmi, de SEMMI fogod és kijelölöd a web-wow-ban lévő összes mappát,fájlt mindent és felmásolod és ennyi!

Shutdown

mostmár minden megy köszönöm a segítséget! azt szeretném kérdezni, hogy web wow v2 höz nincs valami jókis magyar themetek? (wow) ha nincs akkor a web wow 1 hez jó az a magyar file  ami ebben a topicban található? Még egy kérdést: az ilyen php webes izéket, hogy tudom működésre bírni? azon kívül hogy be configolom. például ezt: http://infobarkacs.hu/index.php/topic,8194.0.html

Shutdown

Azért kérdezem itt, mert nem akartám már ez miatt egy új topicot nyitni!

IrOn

#27
be

Shutdown

mégse megy mindent! kijelöltem minden web wow filet ahogy Fantasy monda de nem adja be az oldalt csak egy nagy fehérséget! www.azuremystwow.tfmworld.hu

zsooca24

Hát nem tudom... Én mindent a leírás szerint csináltam, de admin panelt sehol nem találom  :o

Powered by EzPortal