[LUA] Global Class Trainer

Indította Explo, 2011 november 03, 07:03:51 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Explo

A scriptet az AC-Weben tal
Soha nem lesz már olyan, mint régen. Más lesz. De ez nem jelenti azt, hogy rosszabb.

.TouCH

Már nem azért, hogy kötöszködjek de ez nem egy Trinity illetve MaNGOS emulátorokkal foglalkozó fórum? Mit keres itt egy LUA script?
Tanulj egész nap, játssz egész este!

Rocsorayen

Hmm elvagy tájolva :) Ez a fórum tudtommal, a World of Warcrafttal foglalkozik, azon belül is az emulálással nagyrészben. És egy LUA script miért nem férne el itt a wowemufon :)

$0undX

Elfér de te a
- Mangos / Trinity -> Script-be tetted.

Explo

Soha nem lesz már olyan, mint régen. Más lesz. De ez nem jelenti azt, hogy rosszabb.

Rocsorayen

Az a probléma, hogy nincs máshol hely készítve neki :) Simán lehetne egy ArcEMU/Ascent részt csinálni :)

$0undX

Jól mondja rocsorayen, én is erre akartam kilyukadni, simán vissza lehetne hozni az arcemu/aspire részt, csak manapság már nem nagyon használunk se arcot se aspire-t.

FantasyGFX

Lehet, hogy ez nem ide tartozik, de arcemura elég sok website készül.

Rocsorayen

Igen Fantasy, én is ezen csodálkozok hogy Arcemura rettentő sok dolog készül, scriptektől kezdve a weboldalakig, DE, és direkt kiemeltem a DE-t, semelyik szervert sem látom használni Arcemut. :O

FantasyGFX

Én szerintem Warstyle WoW arcemut használ :). Elis mondom miért vagy, hogy miért látom így

Weboldaluk:



Raxezdev:



És ez arcemura készült és én innen gondolom, hogy a warstyle is arcemut használ.

Rocsorayen

Most valahogy engem megihletett ez az Arcemu, és ahogy nézegetem, nem is olyan rossz emulátor :)

FantasyGFX

Igen igen mert még vannak nagyon jó témák is hozzá pl ArCMS stb..stb.. :) csak kicsita commandok másak mint tc-n :D

Rocsorayen

Lenne benne fantázia, csak egyenlőre időm se engedi, meg kedvem sincs hozzá hogy alaposabban "átboncoljam" :D

Powered by EzPortal