Fejlesztőket keresek

Indította zerus, 2011 november 03, 07:18:22 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

zerus

Kedves fórumozók!

A közeljövőben indítani szeretnék egy blizzlike szervert (Cataclysm), de mivel szeretném, hogy ez ne egy legyen a rövid életű próbálkozásokból, egy fejlesztői csapatra lenne szükségem.

Több személyt is felkerestem ezzel kapcsolatban, itt a fórumon, de egyrészt nagyon kevesen jeleztek vissza, másrészt a visszajelzők többsége vagy időhiányban szenved vagy egy már meglévő csapat tagja. Így vettem a bátorságot és megnyitottam ezt a topicot, hogy bárki akinek vagy kedve, ereje egy ilyen projecthez és szívesen lenne tagja csapatunknak (jelenleg 3+1 fős) az jelentkezhessen itt vagy nálam egy PM formájában.

De térjünk ki egy kicsit másra is. Sokan, akik már dolgoztak 1-2 szervernél, írták hogy azt utálják, amikor elkezdenek egy szerveren dolgozni és az kb. egyik napról a másikra bezár. Itt ilyen nem fordulhat elő, mivel 100%-ig tudom biztosítani a stabil hátteret.
Hogy ezt bizonyítsam: lassan 3 éve vagyok büszke tulajdonosa egy hostingnak, amely a sunwell névre hallgat, a www.sunwell.hu címen a saját szemeddel is meg tudsz róla győződni.

Mivel többen kitértek az anyagi dolgokra így leírnék pár lehetőséget amivel szolgálhatok pénzbéli juttatás helyett:
- tárhely (akár valami.sunwell.hu, akár saját domain-hez)
- ts3 vagy ventrilo szoba/szerver
- egyéb játék szerver, ami az árlistában megtalálható
- esetlegesen vps-el is szolgálhatok, limitált számmal és erőforrással
- egyéb, mivel lehet hogy kihagytam valamit

A következő lista pedig szóljon a "szerepkörök"-ről:
- adatbázis kezelő
- scriptelő (instákhoz)
- event készítő (elsősorban a hivatalos eventek elkészítéséhez)
- C++ fejlesztő

Üdvözlettel:
Zerus

ui.: Ezen kívül szívesen várok minden észrevételt, ötletet és jó tanácsot.

$0undX

Szia!

Pénzt is hajlandó lennél a fejlesztésre fordítani vagy csak ingyen dolgoznának a fejlesztők ? :)

zerus

Kedves $0UNDX!

Jelenleg sajnos nem tudom anyagilag honorálni a munkát, de a szerver indulása után, a vip-re befolyt összegből már meg tudnám ezt tenni és meg is tenném.
Ettől függetlenül aki csak is anyagi juttatás fejében venne részt, az is írjon, lehetőleg részletes árajánlattal, mert minden információ számít :)

De szerverrel rendelkezők jelentkezését is szívesen fogadom.

Üdv.
Zerus


Rocsorayen

Hát zerus, neked is azt mondom hogy sok sikert a szerveredhez :)

zerus

Köszi, bár rajta vagy a listámon, mint lehetséges célpont :P

$0undX

Ha esetleg meggondolod magad és konkrét elvárásokkal és előre fizetéssel szeretnél valamilyen scriptet azért bátran keress meg a későbbiekben. :)

Rocsorayen

Igen, mai világban már az elvárható hogy ha profi fejlesztőket akar akkor megfelelő fizetéssel, és alaposan átgondolt elvárásokkal keressen :)

zerus

Idézetet írta: Rocsorayen Dátum 2011 november 05, 10:24:36 DÉLELŐTT
Igen, mai világban már az elvárható hogy ha profi fejlesztőket akar akkor megfelelő fizetéssel, és alaposan átgondolt elvárásokkal keressen :)

Ez mind szép és jó :) de egyrészt még a szerver nem üzemel, nem is akarom elindítani amíg elfogadható nem lesz, másrészt ha már futna se termelne annyit, hogy a "profi" fejlesztőket meg lehessen fizetni.  ::)

unitology

Ami azt illeti azért egy hosting tulaj tudná őket ösztönözni :-) Akár egy game szerverrel vagy egy korrekt tárhellyel :-)

zerus

Idézetet írta: unitology Dátum 2011 november 05, 04:54:13 DÉLUTÁN
Ami azt illeti azért egy hosting tulaj tudná őket ösztönözni :-) Akár egy game szerverrel vagy egy korrekt tárhellyel :-)

Nem hiszem hogy Rocsorayen ilyen fizetségre gondolt, de igen, ezek az opciók elérhetőek.

Rocsorayen

A fizetés bármi lehet, pénztől elkezdve tárhelyig minden, ami a munkásnak megfelel a munkájáért. Személy szerint szívesen segítenék még fizetés nélkül is, de most nagyon kevés szabadidőm van és azt inkább a CoDba fektetem mert Xbox nemzeti ünnepeken akarok nezevni bajnokságra :)

unitology

Azért saját szervergéppel még mindíg biztosabb egy szerver élete mint bérelt szarokon :-)

Rocsorayen

Igen, eléggé közrejátszik, de hiába nézzük az egészet, ott a másik példa a monsterwow: Olcsó VPSről indult és már hol tart? :)

zerus

Nah bővítettem egy kicsit a leírást :)

unitology

De ne monsterből indulj ki ők jókor voltak jó helyen :-) Mára már elég telített a cata piac is :-)
És hát nyilván biztos alapokra jobban építkezni

Powered by EzPortal