Fejlesztőket keresek

Indította zerus, 2011 november 03, 07:18:22 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Rocsorayen

Unit(márha hívhatlak így :P) nem derült ki hogy mit szervez Zerus. Ki tudja, lehet ő fogja letaszítani a monstert a trónról(örülnék neki :) ), a legjobb cata blizzlike szeróval(ilyet mégnemláttam :P)

unitology

Legyen igazad :-) De blizz szerverhez a csapatnak nagyon oda kell tennie magát :-)

Rocsorayen

Az biztos. De az is hogy egy cata blizz szerverhez nem lesz nekik elég az amit wowheaden és videókból látnak. Oda már teljesen profin, eredetin kell saját szemmel látni a dolgokat.

zerus

Rocsorayen, remélem igazad lesz :)
A szándék és az elhivatottság meg van, de egyedül sajnos ez kb. lehetetlen küldetés :)

Egyébként többektől hallottam hogy a monster nem a legjobb, aztán hogy ebből mi az igaz....

Rocsorayen

A monster egyáltalán nem a legjobb, de azért játszanak rajta mert ahogy Unit is írta"jókor volt jó helyen". De lehetetlen sosincs. Mindíg van megoldás! Csak nagyon nehéz rájönni a megoldásra, hát még megvalósítani :)

unitology

Igazából ha behozza valaki a fejlesztéseket és persze végre tesz a lag ellen ami a monsteren uralkodik akkor biztos hogy lesz játékos :-)

zerus

Egyelőre csak magyarok számára lenne elérhető, de egyáltalán nincs kizárva a külföldi "terjeszkedés".

unitology

A magyar szerencsére elég tág fogalom (románok,szlovákok,szerbek) :-)
Azt azért jó lenne tudni hogy hogy áll a dolog :-D Milyen emut akarsz használni stb

tunnr

sztem ha valaki a monstert le akarja taszítani a trónról az eleve ne is próbálkozzon egy sima skyfire coreval mert lehetetlen elöbb egy hatalmas fejlesztés kell és elérni azt a szintet amit a monster is.

zerus

Igen, az biztos hogy nem lesz elég egy sima emut letölteni és lefordítani.

Mr. Tauren

Nem csak az visz egy szervert előre, hogy milyen buggmentes.  Hogy milyen egy jó szerver? Szerintem ez kicsit relatívabb, mint hogy egyből rábökjünk egy szerverre, amin éppenséggel jók a scriptek, vagy hogy már 4.2-es patcherrel futnak, hogy az a legjobb.
Ahogy elindul a szerver a legfontosabb máris hiányzik róla, az pedig az élet. Ahhoz mindenképpen jó alap kell, és utánna nem szabad elengedni. Ezért lett ekkora szeró a MW, mert kurva jól kezdték be. Én szerintem simán van még hely a Cata piacon, a lényeg hogy az embereket lázba hozza, és kipróbálják.
A minőség nem a legnagyobb mérvadó, bár egy frissen indult szerveren sok múlik még a minőségen, de a legfontosabb bebizonyítani, hogy az a legjobb szerver és kész.  Nem offolom tovább ezt le kellett írnom, sok sikert a fejlesztéshez.
Egy kis edit: Szerintem felejtsd el már az elején, hogy magyar szervert alkoss, lásd Shattrath wow, és itt most nem egy kamu szerverről beszélek.

zerus

Köszi az építő jellegű kritikát, nekem is hasonló gondolataim vannak az indulással kapcsolatban.

Szívesen fogadom a további ötleteket kicsiktől és nagyoktól egyaránt. :)

lokal

Kicsit összevetettem a dolgokat a szerverek nyitásával kapcsolatban és az én véleményem az, hogy pl a blizzlike szerver beinditásához elég nagy szerencse kell, sajnos sok szerveren már az is kevés h szinte minden működik, aki játszik cataclysm-en az már nyilvánvalóan olyan szerverekre illeszkedett be mint a monster wow vagy wow freakz stb.. szerintem egy olyan szerver ami fejlődős de mégis van egy fun része az egésznek (pl kezdőszett, nagyobb rate..) biztos több sikerrel járna mint egy blizzlike.

zerus

Sziasztok!

Elég rég volt, hogy utoljára írtam ide, de eljött újra az ideje :)

Pár szóban a project-ről: Lassan egy hónapja folynak a hiba javítások, mivel első körben a küldetéseket akarjuk rendbe szedni, mivel elég siralmas a helyzet :) így ehhez kapcsolódik a lent található felhívás is.

FELHÍVÁS:

Tesztelőket keresünk!
Legfontosabb feladatuk a küldetések tesztelése lenne (kb. 10.000 küldetés van, eddig kb. 2.000 küldetést teszteltünk le, sajnos elég lassú folyamat)

Elvárások:
- Életkor: min. 16
- TeamSpeak 3 kliens
- 4.0.6a-s kliens

Eredeti account előny, de nem feltétel.

Jelentkezni lehet itt, pm-ben vagy a carnivore@citromail.hu msn címen.

Üdvözlettel: Zerus

IrOn

Valaki szeretne még csatlakozni? Még van felvétel.
Jelenleg 3253 quest van átnézve a 11072 questből. (29%)
Köztük: 1342 hibás, 1911 tökéletesen működik és még 7819et kell átnézni.

Jelenleg VPS-en fut a szerver, de élesben kapni fog egy külön szervergépet.

Jelentkezés carnivore@citromail.hu msn címen.

Powered by EzPortal