Azer CMS Téma készítése

Indította Roamer, 2011 november 07, 09:32:11 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Roamer

Üdv mindenkinek!

Elkészítettem megrendelésre az első Azer CMS témámat.
Amennyiben igény van rá, tudok csinálni bárkinek!
Nézegettem és akár eredeti weblaphoz hasonlót is össze tudok pakolni ha kéritek!
Az elkészült témáról szeretnék véleményt kérni! Megtekinthető ITT
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Rocsorayen


Roamer

Köszönöm. :) Ez az első rendes CMS témám. Kicsit sokat vesződtem vele mire meglett, de megérte. :)
Szerintem a napokban készítek egy hasonlót a BC kiegészítőnek a weblapjával amin van flash is :)
Amint kész lesz, ide felrakom. :)

"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

FantasyGFX

Szuper lett  :) Mellesleg ahogy fent írtad az eredetis témát én már készülőben vagyok 1 olyan témával nem sokára késsz lesz és majd megmutatom  :)

Roamer

Örülök, ha jól sikerült :)
Te melyiken dolgozol? Mert én azon agyalok hogy majd még csinálok pár témát köztük a blizzeseket.
Mellesleg kíváncsi leszek, hogy milyen lesz a tied :) Láttam már post-jaidat és azok nagyon átjöttek :)
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

FantasyGFX

Köszi :) . Hát én ilyesmin dolgozok http://eu.battle.net/wow/en/ meg + gondolkodtam már 1 pandás témában is ^^.

Roamer

Én erre a témára pont nem gondoltam, mivel már láttam ezt is full coded-ba meg html-be :) De nem rossz ötlet :)
A pandásra meg ha gondol akkor tudok küldeni egy linket, ahol free html témába van és rá lehet húzni cms-re :)
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

FantasyGFX

Láttam a pandás témát ac-weben html-ben :)

Reconka

Idézetet írta: Roamer Dátum 2011 november 07, 09:32:11 DÉLUTÁN
Üdv mindenkinek!

Elkészítettem megrendelésre az első Azer CMS témámat.
Amennyiben igény van rá, tudok csinálni bárkinek!
Nézegettem és akár eredeti weblaphoz hasonlót is össze tudok pakolni ha kéritek!
Az elkészült témáról szeretnék véleményt kérni! Megtekinthető ITT
kerjuk. :)
de kevesebb Bevel and Embosst hasznalj, es inner - outer glowot is felejtsd el

Roamer

Azokat csak teszteléshez tettem be és így kicsit feldobja a képeket :) Természetesen csak ez az egy témám ilyen és szerintem a többi sem lesz ennyire túl blending optionozva :D
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Powered by EzPortal