criticale.org

Indította Explo, 2011 november 11, 10:45:55 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Explo

Soha nem lesz már olyan, mint régen. Más lesz. De ez nem jelenti azt, hogy rosszabb.

Reconka


Rocsorayen

Gnome-lak.hu eddig igaz hogy halott volt, most valahogy van hozzá kedvem hogy elkezdem újraéleszteni :P

Reconka

Idézetet írta: Rocsorayen Dátum 2011 november 17, 03:51:07 DÉLUTÁN
Gnome-lak.hu eddig igaz hogy halott volt, most valahogy van hozzá kedvem hogy elkezdem újraéleszteni :P
akkor minden  heten  kommentezek ide, ha ilyen jo hatassal vagyok rad

Rocsorayen

Nem lesz probléma, amúgy nem teljesen te inspiráltál (: Már csak Action-t kellene elérnem hogy beszéljek vele a blogról :D

Explo

Mielőtt újraindítottam volna a criticale-t felkerestem én is Actiont, hogy had legyek szerkesztő a Gnome Lakon, úgy gondoltam fölösleges 2 ilyesfajta blog.

Először válaszolt is Action, viszont a szerkesztői jogot nem kaptam meg. Aztán csak azt vettem észre, hogy megállt az egész, és ha jól tudom nem elsőre történt ez.

Mindenesetre sok sikert kívánok.
Soha nem lesz már olyan, mint régen. Más lesz. De ez nem jelenti azt, hogy rosszabb.

Rocsorayen

Mi az hogy nem elsőre? :O Mióta a gnome-lak WoWEmu blog lett, azóta 1x állt le (: Ha kapnák végre admin jogot akkor tudnék még szerkesztőket is szerezni :) Neked is sok sikert Xplo, régen már befutott a Criticale :)

Explo

Idézetet írta: Rocsorayen Dátum 2011 november 17, 06:19:30 DÉLUTÁN
Mi az hogy nem elsőre? :O Mióta a gnome-lak WoWEmu blog lett, azóta 1x állt le (: Ha kapnák végre admin jogot akkor tudnék még szerkesztőket is szerezni :) Neked is sok sikert Xplo, régen már befutott a Criticale :)

Úgy értettem, hogy amióta a http://gnome-lak.hu működik. Nem pont a WoWEmu blogos korszakra értettem. Egyébként köszi.  :)
Soha nem lesz már olyan, mint régen. Más lesz. De ez nem jelenti azt, hogy rosszabb.

Rocsorayen

Jah :D Hát nem is a gnome-lakon futna a WoWEmu blog, csak Hunti nem képes válaszolni a levelekre...

Raisen

#9
Nem azért de pofátlanságnak tartanám most újra indítani hogy a criticale újra indult. Elcsesztünk egy esélyt mindenkinek megvolt a joga aki itt moderátor szóval ... Nem kéne mostanában ezzel actiont zaklatni van szerintem kisebb nagyobb gondja mint egy vagyok nemvagyok team :) Akkor kellet volna a kedv nem pedig most hogy riválist látnátok a criticale-ba.


Egy kis hasonlítás.

Elindul egy torrent oldal kb fél év alatt ismert lesz mindenki onnan tölt akkor gondolkozol hogy nem kellett volna bezárni vagy hanyagolni a sajátod mert a helyükön lehetnél ? Innentől már csak 2. hely lehet a tiedé :)

Ezzel arra akarok utalni hogy a wowemufosok olvasgatnák ami max 20 online tag a többi embert nem érdekelné. A criticale jól nyitott mert egy egész közösségnek írtak cikkeket olvasgatták sima játékosok, éppen szervert nyitók, wow molyok, kár örvendők (szerver bezárások okai), Nem utolsó sorban a wowgarázs és a criticale régi trolloskodásait. Gondolom újra nyitás után a hírnév miatt is már vissza térnek és nagy ívben lesz*rják a többi oldalt mivel max már csak copynak nézne ki amit mi írunk plusz nem ártana egy ember aki összeköttetésbe van pár szerver tulajdonossal vagy pár rossz akaróval és ki ad infót nekünk ez explonak már megvan:)


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Rocsorayen

Nem értem hogy mi olyan nagy dolog. :o Action, nemfoglalkozott a bloggal, meg senki sem, hát átveszem. Ilyen egyszerű. Nem akarok komolyabb rivalizálást Xploval és a Criticalevel, de szerintem 2tő blog bőven elfér egymás mellett :)

NevemSenki

Idézetet írta: Rocsorayen Dátum 2011 november 17, 07:11:56 DÉLUTÁN
Nem értem hogy mi olyan nagy dolog. :o Action, nemfoglalkozott a bloggal, meg senki sem, hát átveszem. Ilyen egyszerű. Nem akarok komolyabb rivalizálást Xploval és a Criticalevel, de szerintem 2tő blog bőven elfér egymás mellett :)

Az utolsó mondattal teljesen egyet értek!!

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Explo

Raisen hozzászólásában azzal a résszel egyet értek 100%-osan, hogy akkor kellett volna belehúznotok mikor a criticale nem ment. Amikor az én oldalam megnyitott a WoWGarázs hanyatlóban volt, tele volt a MonsterWoW-val, s ezen kívül semmi "értelmes" tartalom nem volt, ez jól is jött nekem.

Szerintem is el van a 2 oldal egymás mellett, én igazából nem látok riválist benne, több dolog miatt sem.

Itt igazából akinek félni valója van attól, hogy nem lesz rá "kereslet", az a Gnome Lak, de ettől függetlenül én semilyen szinten nem szeretnék ártani nektek, sőt szurkolok is!  :)
Soha nem lesz már olyan, mint régen. Más lesz. De ez nem jelenti azt, hogy rosszabb.

Rocsorayen

Valahogy, szerintem félni valója egyik blognak sincs, ugyanis ki fog alakulni hogy mit céloz meg a blog jobban. Ahogy régen észrevettem, a Criticale akkoriban a szerver minősítését(vagyis elmondja hogy mi a pozitivum és mi a negativum) célozta meg legjobban. Ellenesetben a WoWEmu blog a játékot célozza, törtszerver bemutatásokkal és hírekkel.

Raisen

#14
Én arra írtam hogy akkor volt esély és action mindent megadott ami egy blog vezetéséhez kell szerintem. Mi más téma lesz mint a criticalen ? ? ? Ők nekik van össze köttetésük előbb tudnak meg mindent mire te észbe kapsz 2 nap után és nem lesz sztorid. Utólag meg már nem érdemes kapálózni egyedül egy kis időt várj még vagy fél évet ezzel :D lásd monsterwow ahogy cata lett mindenki catára ugrott hogy megmutatják most jó fél évre rá lett wow freakz a többi elbukott vagy kis player számmal rendelkezik =0 sok sikert azért a bloghoz szerintem ha te akarod vezetni ne a gnomelak domain címen fusson hanem kezdj új lappal mert már ismerik az oldalt hogy instabil mert megszűnt kb 3 hír után + nincs mit írni mostanában alig indítanak szervert amiről hallani is valami pozitív dolgot  :)
Olyan lesz mint a horrora akadva azért nincs új rész mert annyira sz*rok a mostani filmek hogy azon nincs mit parodizálni.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Powered by EzPortal