Lassulás

Indította iCore, 2011 november 12, 09:27:58 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

iCore

Helló gondolom mindenkinek előfordult hogy a gépe 1-1,5 , esetleg 2 év után kicsit lassul , pedig frissíti és karban tartja.

Nos nekem is egy ilyen kaliberű problémám van tegnap este ugyanis már lesem állt a gép . Mikor kikapcsoltam egyszerűen lefagyott , win7 64bit igen vannak hibái.

Alapjáraton 1éve nem volt újratelepítve , de nem is kívánom mivel nincs rá szabad időm és sok beállítás apró hülyeséget újra kéne lőni de inkább a szabad idő miatt.


A Lényeg: Egy olyan Programot keresek Mint a Defragger nevű program , töredezettséget mentesít és a letörölt elemek szemetét is letörli így nincs ott vezérlő pultban valamint a nem használt mappákat és egyéb elemeket törli és helyre rendezi az elemeket.


Ezzel sok MB-ot és ha először használod a programot GB-ot is tudsz felszabadítani.

Arra vagyok Kiváncsi Ti- mit használtok és mely programról vannak pozitív véleményetek.
by tauri :)SD2: ToC:  a shamanok nem dobálgatják a totemjeiket, csak ha nincs

NevemSenki

Ez most ide kapcsolodik.
En Win XP Home Edtiont hasznalok, es hat az eleg hamar lassul. ( Atlagos 180 prigi feltetele utan, olyan 1 ev mulva lenyegesen lassu. )
En valamikor talaltam egy nagyok jo progit. Kipucolta a fel gepet, 1.5 Gb cucot torolt.
Ami a legfontosabb, megoldota a lassusagot. Volt benne egy olyan opcio hogy regiszteri ujratelepitese.
Benyomta, sokat gondolkodott, uraindult, majd megint gondolkodott, es mikor kesz lett olyan lett a gep mintha ujratelepitettem volna. 14s alatt betoltott ( a bekapcsolastol szamitva ) , de viszont minden programom fentmaradt, es valami nagyon gyors volt.
Azota is keresem a progit ( mert egy behalt hdd-n maradt), es a nevet nem jegyeztem meg.
Ja, es defrag is volt benne, HDD es regisztery is.
Ha valkinek remlik valami ilyesmi win ala, akkor ne legyen rest leirni.

Nekem errol a progirol van pozitiv velemenyem, csak tudnam a nevet.

Udv. Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

lokal

Advanced SystemCare 4 ? nekem bevált :)

ident

Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

iCore

Idézetet írta: ident Dátum 2011 november 14, 02:43:43 DÉLUTÁN
http://bit.ly/scyb3l

Ident +1 te egy félisten vagy:) ez nézett ki a legjobbnak és tény hogy béta verzió de , 23gb igen 23gb-reg. és egyéb szemetet tüntetett el a gépről , és a vicc hogy 28.000 problémát 2perc alatt elvégzett adatvesztés nélkül , az internet és a gép gyorsasága is javult:) köszi a linket ezt biztos nagy becsben fogom tartani:)
by tauri :)SD2: ToC:  a shamanok nem dobálgatják a totemjeiket, csak ha nincs

NevemSenki

Idézetet írta: lokal Dátum 2011 november 12, 01:13:36 DÉLUTÁN
Advanced SystemCare 4 ? nekem bevált :)

Nekem pedig nem. Szepen megvartam hogy lefusson, es az egyik mappambol az osszes cucom eltunt. Tenyleg kipucolja a gepet, csak epen nem azt amit kene. Elvesztek a regi kepeim, zeneim, videoim...
A gep pedig ugyan olyan lassu..
Nekem nem valt be.

Udv. Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

$0undX

Ident linkje tényleg jónak tűnik, nekem remekül bevált.

NevemSenki

En inkabb most mar nem kiserletezek, megprobalom viszaszerezni a dolgaimat, es hagyom a fenebe.

Udv. Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

iCore

Idézetet írta: NevemSenki Dátum 2011 november 14, 03:56:26 DÉLUTÁN
En inkabb most mar nem kiserletezek, megprobalom viszaszerezni a dolgaimat, es hagyom a fenebe.

Udv. Senki

én azt mondom hogy ez nem zsákba macska tényleg hasznos :)
http://bit.ly/scyb3l
by tauri :)SD2: ToC:  a shamanok nem dobálgatják a totemjeiket, csak ha nincs

lokal

Idézetet írta: iCore Dátum 2011 november 14, 03:19:15 DÉLUTÁN
Idézetet írta: ident Dátum 2011 november 14, 02:43:43 DÉLUTÁN
http://bit.ly/scyb3l

Ident +1 te egy félisten vagy:) ez nézett ki a legjobbnak és tény hogy béta verzió de , 23gb igen 23gb-reg. és egyéb szemetet tüntetett el a gépről , és a vicc hogy 28.000 problémát 2perc alatt elvégzett adatvesztés nélkül , az internet és a gép gyorsasága is javult:) köszi a linket ezt biztos nagy becsben fogom tartani:)

át kell nézni mit szeretnél kitakarítani mielőtt megcsinálod, ez az eredménye ha nem nézed át az opciókat..


Powered by EzPortal