criticale.org

Indította Explo, 2011 november 11, 10:45:55 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Reconka

gnome lakot szerettem, mikor tutorialokkal foglalkozott, az elso 3 tutorial szepre sikeredett, de  utana elveszett az egesz projekt a sullyesztobe (nem volt ido, vagy mas dolgok, nem tudom de ez nem kifogas.. ahogy anyam mondana.. vagy  beleszarsz, vagy csinalod)..

bar ezen nem lepodtem meg soha volt it rengeteg kezdemenyezes:
-levaltani wowemu forumot, masik forummal
- uj magyar db
- magyar   wow emu
- magyar kozossegi oldal   wowgarazs  es   tobbi oldal
- wowemu szerver
- gnome lakos dolgok
- egyedi magyar  acc manager oldalak
- wow szerver listazo  program

es meg sorolhatnam.. ezer meg egy projektet kezdtek el, es ment csodbe.. gyerunk  gyerekek kell meg egy n+1-dik projekt.. lehet savanyu a szam ize, de lehetne  ezt kozosen is csinalni, akkor lehet nem kerulnetek bele a listaba..

by the way, tudnatok egy kis statisztikat mutatni, hogy mennyi volt egyedi latogato  1 het alatt Critical. oldalon illetve gnome lakon?  csak erdekelnek a szamok



Action

Nos, látom vannak találgatások.

Volt 1 balesetem nem olyan rég, ezért nem értem rá. Nem vészes, csak egy szöges drót kapta el a lábam de, mivel addig se volt sok időm, azután mégúgy nem lett.

Miben más a Gnome-Lak?
Nem tudom észrevettétek-e de, folyamatosan toltam a híreket eredetiről. Nyilván az ember megunja egy idő után ha csak egyedül csinálja és senki nem segít.
Nem azért reklámoztam be a szerkesztői helyeket, hogy aztán csak én vigyem. Voltak időhiányaim és legfőképp ezért szünetelt. Az utóbbi időben ahogy észrevehettétek ide is kezdek visszajönni már naponta többször is. Nálam az évek során mindig vannak ilyen hullámvölgyek, mikor a netes aktivitásom megközelíti a 0-át.

Ahogy tudok írok majd cikkeket Gnome-Lak-ra.
Egyébként a Gnome-Lak mindaz ami átmenetet képez mondjuk a criticale.org és az FS! között. :)
A WORD elszáll, az írás megmarad.


Powered by EzPortal