Sms szolgáltatás!

Indította xD, 2012 január 20, 07:48:17 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

xD

Sziasztok, lenne egy kérdésem.
Arra lennék kíváncsi, hogy hogyan lehetne megoldani, azt, hogy egy sms szolgáltatást készítsek.
A lényege az lenne, hogy aki az adott telefonszámra küld sms-t (megvan adva milyen értékben) azt akkor én egy valós számlaszámra kapom a pénzt. Támogatás vagy valami ilyesmi lenne, persze később kilehetne alakítani egy VIP rendszert is vele!
Na de első az, hogy egy telefonszámra küld sms-t és én egy számlaszámra megkapom a pénzt.
Lehet-e ilyesmit?
Hostingosoknál láttam ilyesmit, de ott készpénz kifizetés nincs. Ezért gondoltam hogy írok ide.

unitology

Közvetlenül nem megoldható. Egy sms szolgáltató egy virtuális számlán gyűjti neked és x összeg után kifizet.
Vagy alternatíva ha igényelsz magadnak egy telefonszámot valamelyik szolgáltatótól! De ugye ez elég körülményes magánszemélyként.


xD

#3
Ez a tfmworldos ingyenes ahogy eln

IrOn

nem, hunti felvett maga mell

xD

Már írtam Huntinak. Csak azért gondoltam arra hogy másolt, mert Hunti annak idején sok hazug, átverő Hostingsot jelentett le itt. Írtam neki, remélem lesz ideje írni nekem.:)

imdawe

egy olcsó mobil-t a gépre dugni, szoftver-t a gépre, szerződés t-mobilal meg kötni és kész az ED-SMS szolgáltatás
Röviden.
Emelet huntinak valóban jók az ed-sms szolgáltatás árai ha viszonyítunk más szolgáltatókhoz.

Powered by EzPortal