Ingyenes, reklámmentes webtárhely!

Indította xD, 2012 január 22, 08:57:32 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

xD

Sziasztok, keresgéltem és találtam mindenfélét, de olyat nem ami könnyen érthető lenne, mint pl. az atw.hu.
Szükségem lenne egy olyan tárhelyre, ami reklámmentes és ingyenes!
Azért kezdtem új topicot, mert : "Figyelem: ebbe a témába legalább 120 napja nem írtak.
Ha mégis válaszolni akarsz, kérlek fontold meg egy új téma indítását."

Tehát ezért. Könnyen értelmezhető webtárhely kellene, ami tartalmaz fpt hozzáférést is és MYSQL-t.
Aki ír azt megkérem, hogy írjon kicsit a tárhely regisztrációjáról is egy kicsit és magáról az admin felületéről.
Köszönöm.

Dusi124

Szia!

Olyan, ami ingyenes, jó és reklámmentes, olyan nincs.
Van a 000webhost.com (azt hiszem ez a neve), de nagyon lassan jönnek be az oldalai, lassú a tartalom felöltés, és sok dolog nem működik rajta.
Van a tarhely.biz, ahol nem kell kifizetned a tárhelyet, de hírdetésekre kell kattingatnod, vagy ilyesmi, hogy szerezz pontokat, amiből úgymond kifizeted a tárhelyed. Szerintem ez sem a legjobb, bár jobb, mint a 000webhost.
Igazából mást nagyon nem is tudok, ami megfelel azoknak a kritériumoknak, amit leírtál.

Viszont, ha van 800Ft-od a dologra, akkor már vehetsz egy 500megás tárhelyet itt: dl-hosting.net
Nincs adatforgalom korlát, nincs megszabva, hogy hány mysql adatbázist, mysql felhasználót, ftp felhasználót és email felhasználót hozhatsz létre, napi mentés is van. Mindez 800Ft egy évre.


xD

#3
Unitology amit linkelt

imdawe


Aucor

Esetleg tudom ajánlani az atw.hu-t, annyi az egész, hogy minden oldal head részébe be kell illeszteni ezt a scriptet:

<script type="text/javascript">



if (top.location != location) {



top.location.href = document.location.href ;



}



</script>

NevemSenki

Idézetet írta: imdawe Dátum 2012 január 26, 06:14:33 DÉLELŐTT
Szia, Admin felület nélkül tudok adni tárhelyet, php, ftp, mysql hozzáféréssel 1 terrás merevlemezre bőven elfér egy pár tárhely.
De lejjebb már nyitottam egy topicot ezzel kapcsolatba.
Szerintem az minden igényedet kielégíti! :)

Csak tárhely?

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Powered by EzPortal