2.4.3 Szerver ! Szerintetek?

Indította chrissx1, 2012 január 29, 05:33:46 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Raisen

Szerintem sok az a 12x fejlődő rate kill 5x quest 10x valahogy így jobban tetszene money 3x rare itemekig 2x drop legendary 1x skill 1x


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

chrissx1

#16
Igazából minden playernek szeretnénk kedvezni majd , éppen ezért nem vesszük le annyira a rateket most per pill ami még szóba jött nem tudom nektek hogy tetszik:

XP:  10x

Quest: 15x

Skills: 3x

Drop : 5x

Money: 4x

Legendary: 1x

Honor: 3x


Szerintem, ha minden playernek szeretnénk kedvezni ezek a megfelelő ratek , de ötletek jöhetnek! :)

chrissx1

Egy kicsit változott a PlayerLimit dolog , mivel nem látjuk értelmét NO LIMIT-re rakni a szerver férőhelyét , mert egyenlőre úgysem fognak megdöbbentő player számok mászkálni a szerveren , úgy gondoltuk , hogy 100 slot elég lenne kezdésnek !

Raisen

#18
IdézIntel Xeon 2x2,6 GHZ , 4GB Ecc Reg. RAM , 340GB NSAS Tárhely ,  Dedikált 100/100 hálózat!

Az én véleményem szerint mindegy mire rakod a limitet ha ez a vas lesz mivel no limit nincsen és úgy se fog többet teljesíteni ha 10000 slotra rakod a szervert szóval szerintem egyből mehet a max férőhely bár a netről nem volt szó remélem ki használja a 100/100 as hálózati kártyát :D


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

chrissx1


IrOn

Idézetet írta: chrissx1 Dátum 2012 január 31, 06:02:34 DÉLUTÁN
ŐŐ a net dedikált 100/100  :)
100/100 mi?:D akármi lehet
talán kbyte?:D vagy GB ?:O xD

chrissx1

#21
100/100 mb

chrissx1

#22
Egy kicsit változtak szervergépünk adatai !

Intel Quad Core Xeon 4x2,53 GHZ

3GB DDR3 RAM ( Természetesen, ha ígény van rá bővítjük! )

340GB NSAS Tárhely!

1 Gigabit sávszélesség :)


unitology


chrissx1

Bérelt , múlt héten lett kibérelve , és egyből előre béreltük 3 hónapra , de mindenképpen hosszútávra béreljük majd azt elkövetkezendő időre is , mert a szervert , ha majd megnyitjuk nem szeretnénk 1 hónapra rá óvodás módszerrel ráhagyni , és evvel az ott játszó playereknek csalódást okozni

AximCore

Idézetet írta: chrissx1 Dátum 2012 február 02, 03:15:16 DÉLUTÁN
Bérelt , múlt héten lett kibérelve , és egyből előre béreltük 3 hónapra , de mindenképpen hosszútávra béreljük majd azt elkövetkezendő időre is , mert a szervert , ha majd megnyitjuk nem szeretnénk 1 hónapra rá óvodás módszerrel ráhagyni , és evvel az ott játszó playereknek csalódást okozni
Mind ez szép és jó, csak drukkolni tudok, de remélem szoftveres részre is ilyen figyelmesek lesztek. Mint pl. : Linux, emulátor fejlesztése stb. Ha igen várom a nyitást, sok sikert !
"Tanítani lehet az ostobát, de gondolkodásra bírni nem."
A Talmud

Windows Firewall
http://devopsreactions.tumblr.com/

Why use Windows, if you have open doors... to Linux

chrissx1

Köszönjük a biztatást , igyekszünk majd mindent megtenni egy remek szerver összehozásához ! :)

chrissx1

A weboldal nem lesz egy "Profi" munka , nem szeretnénk annyira túl bonyolult weboldalt a szervernek , inkább egy egyszerű , de mégis pofás kis e107-s web motort felrakni.

Szóval egy egyszerű mégis baráti és hangulatos kinézetű oldalt szeretnénk.

Kit mit gondol evvel kapcsolatban? 

IrOn

hát szerintem jobb egy wow cms, én nem szeretek sehova 2x regisztrálni, minek? szerintem elég idegesítő, hogy regisztráljak oldalra meg wowra külön

Rocsorayen

Egybe kell dobni a regisztrációt, hogy csak 1x kelljen és kész :D

Powered by EzPortal