Aréna

Indította nagyattila, 2012 január 29, 08:23:06 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

nagyattila

Sziasztok! Valaki tudna ebben segíteni? :

Azt kéne megoldani, hogy realmeken kívül (Vegyül példának a Taurit ) is hívjon össze az aréna. Valami tipp ?

$0undX

Szia!
Szerintem nincs erre egyszerű megoldás.

nagyattila

Köszi, és mennyire nehéz lenne megírni?

Rocsorayen

Csak én nem értem a kérdést?  ???

Raisen

#4
Szerintem igen csak te :D röviden van 2 külön álló realm és ha jelentkeznek az egyiken és a másikon akkor össze hívhat titeket 1 arenaba bg be ha külön álló realmon is vagytok. "Nem hiszem hogy egyszerű lenne mivel csak a tauri használ nagyjából ilyen rendszert" :)


IdézNa, most értem mit írtál. De a taurin nem ez van. Amiről beszéltek az a Cross-realm bg és aréna? Ugye? Ha igen, akkor az bizony melós dolog. Vigyorog Battlegroup kell stb.. Taurin nem dob össze, tudtommal.

Update: Nem tudom csak kitaláljuk a végén :)


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Rocsorayen

Na, most értem mit írtál. De a taurin nem ez van. Amiről beszéltek az a Cross-realm bg és aréna? Ugye? Ha igen, akkor az bizony melós dolog. :D Battlegroup kell stb.. Taurin nem dob össze, tudtommal.

nagyattila

Igen, erre gondoltam :D

"röviden van 2 külön álló realm és ha jelentkeznek az egyiken és a másikon akkor össze hívhat titeket 1 arenaba bg be ha külön álló realmon is vagytok"

Rocsorayen

Akkor az a cross-realm bg és aréna :d Na azt valahogy a battlegrouppal lehet megoldani. Hogy-hogyan azt én nem tudom :)

Kerge

Passzolom, de hidd el ilyen nincs Taurin ;) legalább is 3 hete még nem volt. (Azóta vagyok bannolva.... :) )



XMas WoW DEV

Powered by EzPortal